Превръщане на праховете в твърди вещества (опиати)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
И така, аз живея между 2 големи пазара на опиати/фенти на открито. На единия пазар вещите са силно нарязани с различни вещества като ксилазин, бензо, сънотворни на Dormin, форма на хинин. Предлага се под формата на прах. Очевидно е, че има тонове разфасовки, но те се потенцират взаимно. Другият пазар, ppl купуват само парчета. 20 долара парче с хапче dormin или половин грам или пълен грам... след като опитах и двете, вярвам, че са подобни I'm потенция. Моето предположение е, че те купуват фент, като добавят разфасовки или хероин ot нитазени или каквото и да е н след това по някакъв начин го връщат в скална форма. Чувал съм за няколко метода за това (добавяне на разфасовки) и някакво превръщане обратно в скална форма. Има ли някой опит с това и знае ли прост начин? Очевидно е, че е най-добре да се запази колкото се може по-неизрязана, но в някои области добавянето на определени неща е задължително, за да се запази конкурентоспособносттаһттр://......(някой веднъж предложи да се смеси добре, след което да се използва силна хидравлична преса или да се забие във врата.) Аз не съм механично опитен btw)
 
Top