Предписания и други полезни елементи в ЕС

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Уважаеми всички,

Мисля, че много от нас търсят възможност да си купят някои пректи и реактиви в ЕС. Като се имат предвид някои безумни правила на някои държави, дори химически чистият ацетон може да се окаже проблем за закупуване.

Така че, предлагам да пришпорим клона за обмяна на положителен опит.

Досега открих няколко магазина в Полша, които продават някои "съмнителни" артикули напълно законно. Някои от тях са подходящи само за мен по отношение на географското ми местоположение, тъй като продават само на територията на Полша. Други продават и в целия ЕС на разумна цена.

Моят скромен принос към общата ни кауза:

1. warchem.pl - продава повечето от необходимите реактиви без никакви въпроси.
Ограничения: доставка само в Полша. Може би е подходящ за тези, които живеят в Полша, Литва и Германия.
Можете да изберете InPost машина за пратки като опция за доставка. Номерът на мобилния телефон в Полша се изисква от магазина за регистриране на доставката, но можете да измислите какъвто и да е фалшив - кодът за достъп до машината за пратки ще пристигне на електронната ви поща.
За варианти на плащане е наличен Blik, така че ако нямате анонимна кредитна карта, можете да намерите обменно бюро, което да обмени криптовалутата ви в платежното нареждане на Blik.

2. ichemia.pl - голям магазин, в който се продават много продукти, включително 99,9% ацетон сред тях на разумна цена. Той има същите като Warchem функции, но също така доставя в целия ЕС. Така че можете да закупите своята партида ацетон дори от Финландия)))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Но не поръчвайте много като 100 л, защото те не изпращат като него само 5 л максимум
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
да, различни хора - различни изисквания.
но 5 л не е реален лимит. разбира се, 100 л ще бъдат под въпрос, но аз получих около 15 кг само преди седмица.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Познавам хора, които СЗО взема 1 тон и цената и доставката след това е сигурна и бърза
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Не познавам хора, които купуват 1 тон ацетон - аз съм лузър... хахаха...
но познавам хора, които се сблъскват с проблема да купят 3-5 кг ацетон.
Точно, както казах и преди) аз съм лузър)))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Бъдете в безопасност. Както и да го кажем
 

Attachments

  • yqPh7BMpGz.jpeg
    yqPh7BMpGz.jpeg
    335.2 KB · Views: 188
Top