Превод от английски в английски

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Съжалявам, ако това е в грешния раздел

Интересувам се дали някой има успех в Австралия с прекурсори от Китай, има няколко продавачи, които се подвизават тук, а също и уебсайтове в ясната мрежа, които продават прекурсори от всякакъв вид
има ли някой опит с такива продавачи, те изглеждат законни, но знаете кога нещо е прекалено хубаво, за да е истина.....

всякакви прозрения са оценени
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Не мисля, че сте разбрали поста ми.
Питах дали някой е поръчвал прекурсори в Австралия от продавачите в този форум и в даркнета като цяло с успех. Има няколко, които управляват уебсайтовете си в ясната мрежа, които рекламират предварителни курсори с доставка по целия свят
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
По-конкретно Сара, WendyDreamer и marywin

някой да е купувал от тях преди?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Уведомете ме, ако имате нужда от мен
Мога да предоставя химикали за научни изследвания
За Австралия
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Мога да потвърдя, че можете успешно да осигурите продукти на aus от Китай. Не знам обаче за надеждността на тези конкретни доставчици. Те просто запечатват с ваксина и восък нещата преди изпращане. неописани опаковки и т.н. Какво търсихте?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Повечето хора, които разказват, че продават прекурсори на АУС с успех, са измамници - те просто вземат пари изпращат продукта и ако той бъде взет от митницата, ще кажат FUCK YOU, защото знаят, че няма да съобщите на никого - за тях може да се разкаже само в такъв форум, но кой ще отиде в съда да каже, че е поръчал варели с лайна?

Наздраве, брато
 
Top