Получаване на метамфетамин по метода на фенилаланина

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Подготвяне на реактиви: 1-фенилаланин (D/L) не е задължително 2-натриев карбонат (натриев хидроксид) не е задължително 3-диметилсулфат (метилйодид) не е задължително 4-амоняк (за промиване на реактивите) 5-DMF (използва се за извличане на реактивите) Знам необходимите реактиви, но не знам температурата на реакцията и моларното съотношение на реактивите. Процесът е следният: 1-фенилаланинът се подлага на декарбоксилиране при алкални условия, 2-разделяне на потока за получаване на амфетамин 3-амфетаминът след това се метилира с помощта на диметилсулфат 4- промиване с амоняк 5- екстракция с ДМФ Това е част от информацията, която намерих в интернет. Потърсих някои въпроси в Google. Би трябвало да е възможно да се извърши тази процедура. Химиците, които разполагат с реагенти, могат да оперират с този процес и да публикуват резултатите си.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Преди години и години направих DL-фенилаланинол и той изглеждаше като спирт и миришеше на добър гаден уличен спирт.
Ако бях направил редукцията на HI към него, може би ... Вярвам, че тук има добри химици от УГ, които биха знаели как да свършат работата по-лесно, отколкото е описано в архивите на Rhodium. Мисля, че това е добро място за започване на подходяща дискусия. Поне мен ме очароват различните идеи за това как да го редуцираме до амфетамин по различни начини.
 
Top