Представяне, благодарност и искане за информация относно cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички.
Преди всичко искам искрено да благодаря на хората, които създадоха това бижу или по-скоро тази толкова ценна информационна мина, но и на тези, които я правят жива. аз съм kwispeed, французин, начинаещ + в средата на химията, но начинаещ страстен сериозен перфекционист и отговорен. Неотдавна поръчах по интернет масло от бмк глицидат (дело: 20320-59-6), след забавяне на получаването продавачът любезно ми предложи в допълнение към поръчката ми за масло 1 кг бмк глицидат на прах (дело: 20320-59-6). Продавачът ми съобщи и процедурите за обработка, които според мен са или погрешни, или не са правилните, или най-добрите. Търсих във форума с часове, без да намеря точен отговор на въпросите си, много различни мнения. Ето защо си позволявам да се обърна към вас, които чрез вашия опит, мисля, че ще можете да ми помогнете или дори да ме насочите в тези етапи на трансформация и да ме насочите към най-добрия метод, който да използвам, за да получа амфетамин сулфат с възможно най-високо качество. благодаря ви предварително, благодаря ви, че ме прочетохте и също така ви пожелавам много щастлива нова година 2023. благодаря ви и с нетърпение очаквам да ви прочета. Kwispeed...

PS: моля да ме извините за моя английски език.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Ще ви простим за английския език, но няма да ви простим за удебеления текст
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Упс... Току-що видях това, не беше умишлено и се извинявам.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Да, ако някой действително знае как да получи продукт от това "20320", ще се интересува много. Както и че бих им изпратил пари... 20320 е масло в stp, следователно това не може да бъде такова.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Не знам защо те е цитирало, но аз просто казах, че и аз не мога да накарам този прах да работи.
 
Top