Question Пресоване на насипен кокс обратно в перла

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета,

Внасям насипен чист кокаин и ми е интересно как мога да го натисна обратно и да го направя отново да изглежда перлен?

Благодаря!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Трябва да почистите продукта.
Най-добрият начин е да направите основата отново и след това да направите HCl, като рекристализирате над хексан и етил ацетат 3:2, ще загубите около 5%.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Напръскайте равномерно с ацетон
Натиснете го с хидролитни преси
Изсушете в микровълнова фурна, като внимавате да не го изгорите
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Никога не съм чувал някой да е пресовал тухла от базов кокаин освен в Перу Боливия и други подобни. В тези райони се продава сурова кокаинова паста, която хората пушат.
Също така никога не съм чувал някой да предлага ацетон. Кокаинът не се разтваря в ацетон, така че съм скептичен, че ще се слепи много добре. Не ми вярвайте на думите, но на мое място бих използвал вода, но само малко количество, за да стане твърда паста, и след това бих я натиснал. Бих бил готов да хвана всяка вода, която може да изтече
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Тази оригинална публикация

Пресоване на насипен кокс обратно в перла


Въпрос

Хей, момчета, внасям насипен чист кокаин и ми е интересно как мога да го пресовам обратно и да го накарам да изглежда отново перлен? Благодаря!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Той получава кокс, който е бил направен на прах, и се опитва да го направи отново да изглежда оригинален
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Не използвайте вода, както е предложено вкъщи lol.

Напръскайте с ацетон. Натиснете го заедно, не много силно, защото иначе ще бъде трудно да се счупи. Оставете го да престои в пресата за 24 часа.

Извадете го и го изсушете или на въздух, или на слаба топлина + вентилатор и след 24-48 часа ще изглежда като ново.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ето какво се случва с водата. Кокаинът се дисоциира в нея. Тъй като тук има деца, които не знаят нищо, това означава, че той се разделя на кокаин 1+ и cl-. Кокаин 1+ е почти основен кокаин, но не е. Той е основен кокаин с допълнителен водород. Водородният газ е 1 протон и един електрон. Вижте, че има заряд. Ето какво означава +:, а 1 означава, че има допълнителен електрон. Това е първият ви урок по химия. Електроните обикалят около ядрата, както мон обикаля около Земята. Подобно на луната гравитацията привлича океаните и предизвиква приливите и отливите. Инерцията на 1 електрон привлича ядрото на атома и го прави нестабилно. Но ето. Ако имаше 2 луни или 2 електрона, те щяха да се привличат в противоположни посоки и тогава приливите и отливите/земята/атомите щяха да бъдат балансирани. Или.... стабилен. Така че нестабилните атоми със сигурност биха искали да вземат по един електрон и да станат стабилни. Ето какво представлява химията. И така. Смесете тази гадост в ацетон. То не се разтваря (ама много малко, 1 г/100 мл) и го изпарявам. Какво се случи? Не е гадно, прахът изсъхна. Смесете го във вода. Какво стана? Кокаинът се разтвори и като се изпари водата. Анионите грабнаха електроните на катионите. В химията това се нарича йонно свързване. Продължавайте да сушите праха си, а аз, ще свържа кокаина си отново. Не слагаш, по дяволите, грам в галон, а грам в милилитър, защото такава е разтворимостта на кокаиновия HCL във вода. НО не използваш толкова много вода, защото нямаш чист кокаин. Мислите, че е 70 %, може би опитайте 0,7 ml/g.
Вашият ред. Не съжалявам. 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ето разтвора, който пръскате с ламоняк, без да го навлажнявате прекалено много, пресовате и го оставяте на слънце. Тестван и одобрен
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Каква е ролята на амоняка? Амониев хлорид? [Кокаин]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=няма възможна реакция. Просто водата тук е имала някаква функция, освен че сте добавили малко отрова към кокаина си
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Опитайте се да използвате вода с капка бензин в нея,в пластмасова кофа изсъхне в оуен при50-60С тествани и хората действително обичат бензин кокаин
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Вероятно те са го направили. Искате ли наистина да видите как идиотите скачат от радост? Нарежете тази глупост с малко метамфетамин. Всеки път, когато някой тук ми каже, че има страхотен кокаин, в него има метамфетамин. Бих казал, че искам да се развихрят, сложете малко левамизол, той се метаболизира в амфетамин и аминорекс точно навреме, за да отмине кокаинът, но прецаква хората физически
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Или искате да станат толкова зависими Сложете 2-3% heroin.hcl в него зле сра
 
Top