Задачи и решения

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
В процеса на готвене, особено за начинаещите, неизбежно ще възникнат въпроси, недоразумения и съмнения.
В този раздел можете да зададете всички свои въпроси и да споделите опита си с други потребители на форума.
И макар че винаги можете да разчитате на подкрепата и съветите на администраторите на форума, в много случаи на основните въпроси могат да отговорят потребителите на BB Forum, които имат опит в готвенето и са се сблъсквали със същите трудности като вас.
Задавайте въпроси, споделяйте опит, направете първите си стъпки в света на готвенето на наркотици.
След известно време може да се окаже, че съветвате същите нови готвачи и да си мислите: "Аз самият не много отдавна бях жълтурко, лол".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Наздраве от Централна Европа,
неотдавнашните събития около групата Арена в Румъния ме оставиха на сухо заедно с много други хора в цяла Европа. Аз, който съм просто един средностатистически краен потребител, отвратен от примесите и абсолютната липса на каквато и да е чест от уличните покупки, отдавна съм решил да си "направя свой собствен" - бях повече от щастлив да бъда в далечния край на веригата, купувайки от време на време бутилка Arena (1500x50mg). Пълзейки на четири крака из къщата с надеждата за някакви забравени трохи, смирено търся безпроблемен безбулшив начин да се снабдя с няколко десетки грама ефедрин, идеално месечно или двумесечно или така.
Благодаря ви за отделеното време.

пс: извинете за счупения ми английски
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Сега използвам натриева (Na) сол [cas 5449-12-7] за производство на P2P. В процеса на синтез използвам фосфорна киселина вместо солна киселина. Проблемът, с който се сблъсквам сега, е следният: изглежда, че има проблем с чистотата на кристала P2P. Запалих кристала и установих, че остатъкът от него е бял прах. При нормални обстоятелства остатъкът трябва да е прозрачен и вискозен. Причината, поради която използвам фосфорна киселина, е, че ако не използвам фосфорна киселина в процеса, по-късно, когато използвам P2P за синтез на метамфетамин, трябва да използвам червен фосфор, който се набавя сравнително трудно. Това, което ме интересува сега, е как се използва фосфорната киселина по време на операцията? Като температура, концентрация и т.н. Благодаря ви много за просветлението
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
P2P е течност в нормално състояние.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Извинете, грешка, използваме натриева (Na) сол [cas 5449-12-7] за производството на P2P, след което използваме P2P за производството на ефедрин. той кристализира. и го изгорихме, за да го тестваме. и установихме, че остатъкът е бял прах. и При нормални обстоятелства остатъкът му трябва да е прозрачен и вискозен. така че подозираме дали причината е фосфорната киселина, ако да, как да я използваме. Много ви благодаря за просвещението
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Трябва да проверите температурата му на топене и да я сравните с литературните данни. Вашият метод не е надежден.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ето последния резултат: използваме натриева (Na) сол [cas 5449-12-7] за получаване на P2P, натриева (Na) сол [cas 5449-12-7] и Hcl за реакция. сега резултатът, както е показано в следното видео. какво трябва да направим на следващата стъпка ? да добавим NaoH? можете ли да дадете подробни инструкции ?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Предполагам, че трябва да се разделят пластовете. Има ли смес след хидролизата или какво?
 
Top