Протонитазен, метонитазен и N-дезетилизотонитазен

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Намерих добър доставчик онлайн на всичките 3 от тези химикали и получавам 3-4 проби от няколко от тях безплатно, което е лудост да си помислиш.

Може ли някой да сподели информация, за да не се стигне до предозиране, просто искам да знам най-добрия възможен начин за дозиране на тези химикали от време на време. Аз съм на Субоксон от 8 до 16 мг на ден. Сигурен съм, че това ще помогне малко по отношение на това, че те са силни, за да се противодейства по някакъв начин. Знам, че тези въпроси се задават много, но отговорите са различни.

Планирам да направя някакъв разтвор и след това да го смъркам, а накрая да се опитам да вкарам малко от разтвора.

Всякакви идеи са добре дошли или мъдри думи от общността.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Така ec50 представлява 50% от пълния потенциал на агониста. Можете да направите сравнение с фентанил/морфин, да го превърнете в дроб и след това да го превърнете в десетична цифра и да използвате тази цифра като множител на дозата фентанил, която бихте приели, и да получите приблизително заключение
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Здравейте!
Моля, напишете конкретно имената на психоактивните вещества, които искате да използвате, както и точния начин, по който искате да ги използвате.
С удоволствие ще говоря за безопасните дози и ще обясня всичко
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Наистина трябва да намеря страхотен продавач, който е последователен и не е измамник, моля, дм ме
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Мисля, че тези химикали са забранени за покупка, продажба или търговия на този сайт. Това би ме накарало да се замисля повече от два пъти, докато се забърквам с тях. Ще направиш майка си, съпругата си и децата си много тъжни, когато умреш.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Знаете ли кога е настъпила тази забрана? Защото съм 99% сигурен, че преди съм виждал продавачи тук, които го предлагат, или други зони. Възможно е обаче да се е променило, откакто за последен път погледнах.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Да. предлага се поне от Прекурсор-доставчик на страницата на продавачите на химикали.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Дали забраната е правилният начин?
Опасността идва първо от потребителя, а не от веществото.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
ОП. как сте?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, някой от присъстващите тук знае ли какво използват пресоващите, за да направят своите М30 димящи? Дали е някой от зените?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Само една идея: Ако нямате представа как да дозирате лекарствата си, напр. чрез приготвяне на разтвор, може да не започвате с такива вещества.
 
Top