Псилоцин от ДМТ

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Здравейте, приятели. Интересувам се от лесно и евтино преобразуване на ДМТ в псилоцин. Прочетох цялата тази информация и опитах този синтез, но не получих добри резултати. Използвах DMT на свободна основа.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Някой опитвал ли е този метод? Може би някъде има някакъв запис или снимки? Може ли някой да ми помогне с информация или може би мога да платя на някого чрез ескроу за тази разработка със снимки с всички стъпки?

Мисля, че цените на прекурсорите за псилоцин и псилоцибин са толкова високи, че синтезът от ДМТ ще е най-добрият вариант.

Ако има някой професионален химик, мога да му платя за помощ при този синтез (само с ескроу).

Моля, помогнете
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Не съм опитвал, но си спомням, че някъде четох, че свободната база на псилоцин не е устойчива на въздух, така че вероятно ще трябва да направите цялото нещо в инертна атмосфера
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Аргонът не е проблем. Имам нужда от някой, който ще ми покаже стъпка по стъпка как да го направя. Не съм успешен в този синтез и не знам защо.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Не, хлорид Псилоцинът не естабилен в буркан на прозореца ви, но в тъмен буркан в дълбок фризер 5 години биха били нищо. Псилоцинът по природа е основа, а солта е Псилоцибин (фосфат). но другите соли не получават готини имена, защото не се срещат в природата". Псилохлорид. не. псило....цитрат. Мисля, че да, името все пак се потвърждава
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Това може да се осъществи с помощта на ензима на гъбата - 4-специфичната триптамин хидроксилаза. Конвенционалната химия би била неефективна, дори ако успехът е окончателен (ще са необходими твърде много усилия за малко количество).
 
Top