Dead Drops МЕТОД НА QR КОДОВЕТЕ - МЪРТВИ КАПКИ

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Lk7p4IJZVH

Добавяне на ниво на сигурност за мъртви капки с QRCODE, но как?

Подгответе своята мъртва капка, като следвате свещения урок от @HEISENBERG
Запазете координатите на тази мъртва капка
След това ще трябва да намерите уебсайт, където можете да качите текст, който има функция за самоизгаряне като този уебсайт
Създайте своя qr код с помощта на инструмент с отворен код като zint [clearnet] и поставете предишната връзка вътре
Отпечатайте qr кода с помощта на инструмента, който имате под ръка
Намерете място, където да залепите qr кода, за предпочитане скрито от многолюдни места или камери
Дайте координатите на този qr код на вашия клиент или партньори

ГОТОВО.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Може да бъде, но мисля, че не е необходимо. Най-добрият начин според мен е единствено да се използва СЪЩИЯТ GPS GLONAS и т.н. ОПЕРАТИВЕН ПРИЛОЖИТЕЛ и от "качващия", и от "приемащия" за добри координати. Ако добавиш снимка с малко описание, няма възможност да не намериш пакета.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Има ли препоръки за GPS приложение с отворен код, което би било добро за мъртви души?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Можете да използвате https://github.com/osmandapp/OsmAnd приложение с отворен код и достъпно офлайн, което прави проследяването далеч по-трудно. Не забравяйте, че един телефон винаги може да бъде проследен по някакъв начин.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Видях това приложение, ще го разгледам по-задълбочено. Представям си, че ако някой прави мъртви капки, може да има телефон за GPS координати и такъв за работа. Такива, от които можеш да извадиш батерията или да ги сложиш във Фарадеева торба.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Това е интересна концепция
 
Top