Реакция на металите?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Здравейте, интересуваше ме дали някой тук има опит с метамфетамин, идващ от Европа, дали в наши дни е предимно рацемичен или d-meth?
Питам това, защото много хора сега се оплакват, че е много по-слаб, отколкото е бил преди, и се чудя какво се е променило отпреди няколко години
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Мога да докажа тази теория, но причината, поради която мисля, е точно това, което мислите вие. Той е рацемичен синкс в чез ефедрин е рестриктивен.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Да, но в днешно време повечето производители не разделят ли изомерите?
Мислех, че го правят, но предполагам, че да се продава рацемично е по-лесно.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Да, да се продава D-метамфетамин за 100 долара/г. е трудно, когато хората Продават D, L-метамфетамин за 30 долара/г. и повечето хора не знаят разликата
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Мислех, че има огромна разлика между двата вида, откъдето идва и разликата в цената. Или хората се ориентират предимно по това как изглежда? (парчета)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Те просто питат за метамфетамин и получават метамфетамин, но рацемичен. Това е рунд с около 50 % загуба за разделяне и на най-недочутите изомери. 🤷‍♂️
Опитах се да обясня това на моя доставчик, той си купи реагент на Liebermann и ще ми Показва колко чист е продуктът му 🤣. Няма как да му кажа, че Liebermann няма нищо общо с качеството, а само с категорията на веществото, а при рацемичните чистотата в повечето случаи е 85-95%, но 50% са l-meth (на теория)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разликата е огромна, но трябва да се знае, за да се знае. Съмнявам се, че 10% от пушачите под 40 години някога са виждали D-meth. Много хора свързват усещането за крайност, нервност с добрия метамфетамин, но това всъщност е ефектът на L-мета. Мога да различа D и L по кристалите, но ми отне много търсене, за да намеря надеждна информация за това. След това има фалшификати и това е дива карта сама по себе си. Мога да различа чист D, чист L и чист D, L, но ако не е чист, просто гадая. Бихте се осрали, ако видите някои от фалшификатите, те приличат повече на метамфетамин, отколкото на метамфетамин.
Ето фенилизобутиламин


jicmbdn2bg-jpg.18334
изопропилбензиламин

BfmTpGFlUd

Бенземетанамин
 
Top