получаване на плащане IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имам нужда от решение за получаване на плащания с кредитни карти от клиенти в Бразилия. Имам повтарящи се месечни абонаменти за услуга за IPTV. Мислех за офшорна компания, но трябва да се регистрирам в платежен шлюз, а те изискват личните ми данни като представител. Бих искал да знам дали някой има идеи как мога да продължа да получавам плащания по кредитната си карта, без да позволявам на никого да ги проследява, и да извършвам тегленето по "прозрачен" начин? Може би по-сложна офшорна схема? Или някакъв фалшив посредник? Ще бъда благодарен за предложения и/или някакво сервизно решение, за да можем да преговаряме и да работим заедно.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Звучи, сякаш имате създадена компания като LLC или нещо подобно? От моя опит наличието на легални продукти/услуги, които се купуват и продават чрез дружеството, чрез което може да се извършва фактуриране и т.н., ще позволи платежните услуги/карта и т.н. да бъдат на името на дружеството и отделно от личните ви данни, ако са настроени правилно. Предполагам, че това зависи и от размера на входящите и изходящите $ и регулациите за конкретната държава. LLC изглеждат популярни, но да имаш нечие име, което да използваш, може да е проблематично в зависимост от ситуацията. Винаги съм използвал легален малък бизнес и съм добавял всички $ като фактури в брой или плащания с кредитни карти заедно с нормалната дейност, плащах данъци и върху повечето $, които не бяха в брой. Правех го в продължение на много години, докато вече не можех да върша работата сам поради здравословни причини. Никога не съм имал проблеми, но не съм бил и извън страната, а това е съвсем друга работа. Наличието на правен/финансов съветник би било полезно за сайта, не съм сигурен дали има такъв или не, но със сигурност с някои въпроси би се справил типът на Сол Гудман. Не съм сигурен дали нещо от това помага, звучи като че ли вече сте се установили.
 
Top