Искане за помощ за довършване на хелионал до мда на място, моля.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Сега имам нужда от някой, който да пътува до Португалия и да дойде да довърши това е в последната стъпка, в която добавяме ксилена
Не знам как да го направя или дори какво трябва да се направи оттук нататък - но имам христализирана форма, която се появи, когато беше понижено ph с хлороводородна киселина и се образуваха кристали. но сега знам, че трябва да направим някаква стъпка с ксилена - може ли някой да помогне
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Разтворът беше охладен и екстрахиран с ксилол. Разтворът беше филтриран и филтратът промит с ксилол, а порциите ксилол бяха добавени заедно. Към ксилена се прибавиха около 100 ml conc HCL, разклати се и се отдели. Водният разтвор се екстрахира с ксилол и ксилолът се отделя. След това аминът се освобождава от водната част с NaOH и се обработва по обичайния начин, за да се получи MDA".

Намерих това в друг въпрос, надявам се да помогне ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Хей - наистина не го разбирам. - It´S : from start to finish not really clear what to do

първо - ако вече имам сол - как така "извличам" от нея? - или това е така нареченият процес на "извличане" - какво е описано тогава
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Не знам нищо за синтеза на mda, но ако изхождаме от научната дефиниция на сол, вие просто се опитвате да разделите солта на mda на съставните ѝ части, за да можете да получите чиста mda. Добър пример за това е чистият амфетамин срещу амфетаминовите соли (като амфетаминов сулфат, декстроамфетаминов захарат, амфетаминов аспартат монохидрат и декстроамфетаминов сулфат), които се съдържат в adderall. не знам как се разделят солите на mda, но мога да се опитам да ви намеря ръководство, ако искате?
 
Top