По-рискова (митническа) от две поръчки?

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Да кажем, че човек може да избере:

1. Метонитазен 3g

ИЛИ

2. Метонитазен, метонитазепин, протонитазепин по 1 g

За мен второто е по-добро, но се страхувам от митническото сканиране. Ако има 3 торбички вместо 1, това няма ли да ги мотивира повече да отворят пакета?
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
17
Points
18
Deals
9
3 грама не могат да представляват интерес за митниците, освен ако може би не живеете в Северна Корея или Куба .
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Непрекъснато виждам хора на допек да се оплакват от прихванати пратки

Това, което трябва да знам, е дали те действително сканират и виждат вътрешността на пакетите?

Защото 3 пакета с наркотици със сигурност тогава биха предизвикали някакво подозрение?

Или съм параноик хахаха
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
откъде сте?
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Нидерландия
 
View previous replies…

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Човекът няма проблем това дори не е лекарство от списък 1 и ти го вземат .или в случая с Холандия ypu трябва да платиш троен данък и да го получиш така или иначе. Аз 4 пъти си поръчвах листед химикали амониев формат p2np глицидат и комплект за стъклария. Един път трябваше да платя 50 евро, за да получа стъкленицатаһттр:// no worrys man order it both just not together. И не бързайте с тези неща.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
А ако параноикът остава, направете си акаунт в dhl с име j.wie..... и потърсете къща, за която знаете, че е празна, когато пакетът пристигне, отколкото да изберете pick up pick up locker no id needed
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Вече не употребявам опиоиди, но там, където живея, никой още не е внесъл фент.

Мога да сключа наистина добра сделка и с човек, давам насипно

Така че ще го режа, това е даденост, въпросът е как да го направя безопасно, така че ефикасността да се равнява на 20% афганистан, където живея. Това е трудната част
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
При добра конспирация пакет, съдържащ 3 г, със сигурност ще стигне до Нидерландия, ще бъде разумно да скриете продукта в нещо друго. Много продавачи наистина все още изпращат лекарства в международен мащаб без стелт :eek:
 
Top