Изчерпан е метанолът, но има А-масло

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Приятелят има няколко бутилки А-масло, но ни свърши метиловият алкохол, който използваме за смесване с масло, след което подкиселяваме със сярна киселина, за да получим страхотен продукт.
Сега, когато нямаме метил, някои хора казват, че етилов алкохол 96% и 4% вода също вършат работа, но не съм сигурен.
Какво мислите, какво е най-добре да се направи, може би мога да намеря изопропанол промишлен клас, ацетон 99%, но какво мислите, че е най-добре да се направи.
Tnx за отговорите,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Определено цетон, защото изсъхва много по-бързо и представлява по-малък риск за здравето, а и ще забележите, че резултатът е по-добър.
Изопропанолът по мое мнение има твърде силна миризма на болница и твърде висок вискозитет.

Но какво, по дяволите, се получава на вода ? Избягвайте я, доколкото е възможно
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Продавате амфетамина си като паста? Или сух?
Да, можете да използвате етанол 96%, ако го продавате мокър.
ако го продавате сух и изсушен с центрофуга: не използвайте етанол, защото част от вашия амфетамин се разтваря в 4% вода.
Никога не съм използвал ацетон за амфетамин сулфат, а само за амфетамин hcl.
Никога не съм използвал и IPA за амфетамин.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Да, това е мокро, това е на цена тук, че продават неща, така че етанол възможно най-ясно е най-добрият вариант мисля, така че още един въпрос за целия процес.
Гледах как правят пастата, това е като адска кухня, някои се изгарят от киселината, някои слизат под 5, правят я на око като баба, когато използвах хартия за измерване на фазите, видях, че е грешна, мисля, че най-важното е как се пуска киселината в разтвора на масло и спирт, те смесват масло и спирт в съотношение 1:1,5 и след това пускат киселина от бутилка от един литър сярна киселина, например 4/5 супени лъжици и след това започва реакция, която е виолетова, както когато поставите вода на горещ котлон с масло.
За мен това не е правилно, но те казаха, че така са научили.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Да, това е адска кухня по този начин, можете да направите няколко неща, за да предотвратите това, първото е: поставете етанола/метанола в хладилник, така че да е минус 24 градуса, второто е да разредите киселината.
За ph мога само да кажа, че е по-добре да се измери твърде много... отколкото твърде малко...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Не съм запознат с а-маслото и никога не съм виждал амфетамин за продажба, но знам, че метанолът понякога е метилиращо вещество в някои синтетични. Не знам къде се намирате, но сушилнята за газ хеет е метанол, а аз дестилирам метанол от течността за измиване на предното стъкло и виждам неща в магазините на auto p a it's, които са метанол или смес, която може да се дестилира до концентрат. Yall trying to make ethamphetamine🤔 now I have to see if that is even a thing редактиране; Етиламфетаминът предизвиква ефекти, подобни на тези на амфетамина и метамфетамина, въпреки че е с по-слаба сила[необходимо позоваване] При равномерна доза етиламфетаминът е субективно по-малко еуфоригенен[необходимо позоваване].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Това е много добър начин за получаване на вещества, но в този случай те просто искат да използват метанол като разтворител за изсоляване на сулфата.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Получавам половин килограм от това вещество и то е гадно, така че се замислих да взема 100 мл масло, да направя чиста партида и да я смеся с тази половина, за да заложа добри неща.
Има ли разлика във веществото, ако използвам фосфорна, сярна или друга киселина?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Да, той ще даде различен продукт с всякакъв вид киселина

h2so4 ще даде амфетамин сулфат
Hcl ще даде амфетамин hcl
и т.н. и т.н...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Какво предпочитате?
Този метод мисля, че не е стимулиращ като другите, секс = 0 говорене = 0 добър сън.
Какво може да е толкова лошо, когато си купувам паста на други места, тази паста е крещяща, имам сили за работа, мислене, секс цяла нощ и т.н. и т.н.. Но тази амфа ми дава само събуждане на сутринта и не много повече!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Опитахте се отново да направите пастата на масло? И да кристализирате отново с метанол и h2so4? Може би вашата паста е нарязана с много кофеин...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Не, не, аз просто искам да направя от 100мл масло "чисти" неща и след това да добавя в тази нарязана скорост.
Знам колко са намалили и това е твърде много за моите клиенти.
Те правят 2кг от половин литър, 500(а)800мл(мет) и накрая след подкиселяване добавят 800гр кофеин.

Така че аз просто искам да добавя чиста паста в тази пълна с кофеин стока, за да получа възможно най-доброто.
Например имам 700gr, които са смесени със скорост и 100ml масло.
Просто направете 100мл масло + 150мл алкохол и подкиселете това, след като получите правилното PH, поставете в хладилника и на сутринта добавете всичко това в това нарязано нещо.
 
Top