Солене на n,n-DMT?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Здравейте, момчета,
И така, аз съм на последната стъпка от синтеза, който следвах, от триптамин до n,n-DMT фрибаза - просто чакам вакуумна камера/десикатор, както е според работата в синтеза, който следвам, НО

Ако успея, имам потенциал за много ДМТ и за да съм достатъчно уверен да направя голям синтез или дори още няколко по-малки синтеза, ще трябва да съм сигурен, че мога да го осоля до нещо по-стабилно.

Чувал съм, че фумаровата сол е стабилна, но нямам много фумарова киселина, а и тя е трудно достъпна.
Имам и фумарова киселина, а също така знам, че триптаминът е доста стабилен като бензоатна сол, а аз имам много бензоена киселина (макар и да мирише на магарешки трън).

Може ли някой да помогне? Знам, че ще експериментирам, след като имам сухия продукт за свободна основа, с малки количества в епруветки, но ако някой вече е направил всичко това и знае какво трябва да направя, моля да се включи.
Не продавам нищо и затова всичко ще трябва да се съхранява за собствена консумация и за консумация от приятели. Хората като цяло са склонни да се страхуват от това, но имам чувството, че докато си затваряте очите, не може да се обърка многоһттр://....макар и интензивно първите няколко пъти.
Интересувам се да подготвя сделка от типа "капково", това би било готино, но изглежда, че е нещо, за което определено ще ви трябва някой друг - дори само да ви извади от него!
 
Top