Defendant found to be a scammer Сделка с измама със spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Вече бях публикувал този въпрос преди седмица, но тогава @spanara дойде в клона с отговор, така че очевидно трейдът е бил премахнат от администратора.

Тази седмица отново мина без никакъв резултат: и няма смисъл да чакаме каквото и да било от продавача, освен ясно и директно възстановяване на сумата.

Това не е първа сделка, а първата сделка дори беше ОК. Така че аз прехвърлих крипто без колебание на 14.04.23.
Но тази текуща поръчка не беше изпратена в продължение на две седмици, така че дойдох тук във форума. След това, веднага след като публикувах проблема, получих от продавача отговор с празен номер за проследяване и стандартното "блахблахблах-бъдете спокойни-изпращам веднага-сега".
Трябва ли да обърна внимание на факта, че пратката с този номер за проследяване никога не е била изпратена? Разбира се, че не беше((((
Светая светих! През последната седмица получих редица отговори със стандартното "утре", които продължават до момента, в който няма нужда да се изпращат. Този факт беше посочен на продавача и беше получено обещание за възстановяване на сумата. Трябва ли да посоча факта, че парите не са възстановени? Не са били(((

До администратора. Копие от имейл съобщението с точни подробности в PM при поискване. Моля, не затваряйте темата, докато не бъде разрешена.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
не изглежда добре @spanapa просто възстановява парите на пича
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Не съм чувал такива от @spanara. Нито стоки, нито възстановяване на суми.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Знаете какво ще кажат хората: Защо не използвахте ескроу?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Задавам си същия въпрос. хахаха.
вероятно защото това не е първа сделка и искам да бъда добър човек и да улесня продавача.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ескроу само пич, съжалявам за това.

Каква неприятност да чуя, че @spanara го изтегля, какъв срам - този доставчик имаше потенциал да се развива.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Все още се надявам той да реши този малък проблем.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top