Търсене за синтез на тилидин (опиоид)

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте Проучих много за по-слабите опиоиди (трамадол, кодеин и особено тилидин). Тилидин е опиоид, който се прилага само в Германия и Швейцария. Намерих инструкции за синтез на трамадол, а G.Patton публикува инструкция за синтез на трамадол преди около един час. Много съм му благодарен за това. Въпреки проучванията, които направих, не намерих публична инструкция за синтез на Tilidin (включително количествата на отделните химикали). Ако някой може да ми помогне с това, ще съм му много благодарен.
Благодаря ви, че прочетохте.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Не съм от Германия, но живея в западната част на ЕС и ми се случи да попадна на този химикал. За човек с много висока толерантност изключително безполезен, но аз просто исках да го имам заради новостта 😄

Обичам да колекционирам тези своеобразни редки лекарства като някакъв аутист. Това, което не разбирам, е, че много хора твърдят, че еуфорията му трябвало да е на нивото на оксикодона, но как е възможно това, когато във всяко хапче има и субоксон (бубрепренорфин или как се пише xd (за да е наркоман/"наркоман" 🙄 доказателство)

Много странен наркотик tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, никога не съм чувал, че Тилидин и Оксикодон имат еднаква еуфория и по мое собствено мнение това е напълно погрешно.
Споменатият от вас субоксон принадлежи към клас комбинирани лекарства/медикаменти, които включват опиоид и налоксон, известен също като наркан. Налоксонът има ефект на намаляване на свръхдозите, т.е. на смъртните случаи. Полезността на налоксона при тилидин според мен е 0 поради и без това много ниската
ефекта, предизвикващ респираторна депресия. Всеки продукт на Tilidin ТРЯБВА да включва налоксон, който също има силен ефект само в по-високи дози, което означава, че ще предотврати предозирането, но и ще запази аналгетичния ефект на Tilidin. Наистина не е полезен за хора с висока толерантност. но за "нормалните" хора той им дава усещането за опиоид, без да се налага да мислят, че са наркомани. Също така е важно да се отбележи, че Tilidin е изключително популярен в германия поради рап сцената и има много повече хора, които са готови да го купуват и консумират, за разлика от хероина или фентанила.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Можете ли да публикувате принос към производството на тилидин
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Тилидинът е най-близкото "подобно" лекарство, готово за употреба, до оксикодона (освен ако все още не можете да намерите хидрокодон без примесен вътре парацетамол или ибупрофен, или, за късмет, оксиморфон ;) - хубава стимулация, добра еуфория, средно болкоуспокояващо. По-добър от тапентадола, тъй като опиянението е по-стабилно и трае по-дълго.
Но му липсва "лайфстайл" ефектът на оксикодона и не можеш да го смъркаш, нито да кимнеш от него. Е, технически можеш, но бъди готов да се спънеш, тъй като започва да удря Капа рецепторите още след 300-400 mg.

Казано е, че е имало опит за Iso-Tilidine като RC, но в крайна сметка не е бил активен.
Nortilidine е може би най-успешният опит за RC, и мисля, че дори не е забранен в повечето страни? Той се появи за кратко в Германия и Полша, но по странни причини така и не се наложи или не беше синтезиран отново за пазарната сцена на RC. Може би защото не е достатъчно "известен", може би защото дори е с по-ниска Kappa max. Mg спусък, може би заради производствените му разходи. За съжаление не разполагам с маршрута на синтеза за него, съжалявам :]
 
Top