Looking for a vendor Търся испанци/португалци, които искат да направят някои $$$$

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Уважаема общност на BB,

Обръщам се към вас, тъй като търся испански или португалски жители/граждани, които искат да добавят още $$$ към заплатата си.

За какво става дума в това начинание?

Има испански сироп за кашлица с кодеин, който се продава в испанските и португалските аптеки.
Нарича се Toseina.
Въпреки че този сироп е законен в Испания/Португалия, отскоро за закупуването му се изисква рецепта от аптека - така че не е без рецепта.

Ние имаме достъп до неограничено количество от тези точни рецепти, които можем да изпратим подписани.

Сега търсим хора, които са готови да получат тези рецепти от нас, да закупят бутилките и да ни ги препродадат.

Как мога да спечеля пари от това?

Ако ви изпратим 10 рецепти, ще очакваме точния брой бутилки, изпратени до нас.
Бихме ви предложили да закупите бутилките от нашите "изпълнители" срещу фиксирана надценка, което би ви гарантирало фиксиран повтарящ се доход/приход за вас.

Плащането ще бъде в XMR/BTC чрез ескроу, след като изпратите доказателство за успешно закупуване на всички бутилки.

Има ли лимит?

За щастие можем да кажем, че няма ограничение.
Минималното количество рецепти, които бихме изпратили, е 10, а максималното - 100 на поръчка от съображения за сигурност.
В чисто количествено/стоково отношение няма ограничение от наша страна.

Как ще се изпращат продуктите?

Продуктите ще бъдат изпратени до централните страни от ЕС като Германия или могат да бъдат пуснати (dead drop) директно в Испания (на юг от Испания).

Ако имате въпроси (сигурен съм, че ду), коментирайте тук или се свържете директно с мен

Cincerly,

Коко
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Каква глупост, изгубих достъп до профила си :D :D

. Сега си го върнах и отговорих на всички DM-и по този въпрос, да се залавяме за работа!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Започваме следващия си тираж с този проект следващия месец, търсим поне 5 нови участници :) Свържете се с мен чрез DM!
 
Top