Самостоятелно развиване на опита

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Просто, още един опит за самостоятелно отглеждане, в страна, където все още е незаконно лол
RS6r1sOnz5
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Хубава снимка, но твърде тъмна за изкуството. Запазете я
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Хубаво. Предполагам, че е на закрито. Има ли конкретни съвети, които бихте могли да дадете на някой, който също иска да отглежда в страна, където това е незаконно?
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Не, беше на открито, но със саксии, аз буквално използвах слънцето, защото, можеш да ги преместиш надалеч лесно, ако имаш превозно средство, Имаш и доносник или приятел в полицията, който да ти помогне да се регистрираш, ако имаш заповеди за претърсване, това ми помогна много пъти, живея в Аржентина, където това е незаконно, но в същото време законно(медицинска употреба), за медицински въпрос, в моя В този случай, но за хората, аз растат за отдих и медицински, и аз ги продавам на хора, които наистина се нуждаят от него, не за трафик на наркотици, по принцип аз съм един вид мини-диспансер.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Друг съвет, ако искате да започнете в отглеждането, използвайте органични торове или метода KNF (не е лесно да го научите, ако нямате време), има много приятелски настроени към новаците в тази тема, в моя случай съм смесен в темите за хранителните линии, тествам хранителна линия, наречена "торове за висши култури", но както казах, според мен органичните торове са хубаво начало.
 
Last edited:
View previous replies…

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Интересно. Мислех си за партизанско отглеждане, да ги засадя на някое по-отдалечено място и да се надявам на най-доброто, тъй като не би трябвало да е проблем, дори ако някой ги намери.
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
В момента се отглеждам в провинцията, буквално е лесно да се скрие, lol.
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Не се ли страхувате, че хората ще ги намерят или ще ви видят с тях?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Намерете ги; това е каузален риск. Вижте ги; няма риск (направено правилно)
 
Top