Изпращане на писмо с наркотици в него.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Да предположим, че се опитвате да изпратите 4 г от някакъв прах. Пакетът би бил излишен, така че писмото е по-добрият избор тук. Как би могло да се изпрати анонимно писмото? Доколкото ми е известно, трябва да имате обратен адрес и пощенска марка. Пощенската марка е най-лесна за набавяне, но обратният адрес... не чак толкова.

Би ли било разумно обратният адрес да е близо до първоначалния ви дом? Или просто да не го включвате изобщо?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Трябва да включите обратен адрес.
2. Трябва да подходите творчески към него, как можете да получите информация, която да съдържа реален адрес и реален жител, който живее там.
3. Обзалагам се, че можете да използвате произволен адрес и произволно име, т.е. не е задължително те да съвпадат.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Отидете в "социалното огнище" във вашия град и потърсете къща с много апартаменти, такива, в каквито настаняват хора от социалните служби. Такава, в която входната врата е винаги отворена и достъпът до пощенските кутии е възможен. Ще откриете голяма част от кутиите унищожени, вратата изтръгната или откъртена и всичко е разхвърляно. Вземете една пощенска кутия,ремонтирайте вратата и поправете ключалката подобно на другите пощенски кутии там в работно състояние, на никой няма да му пука. Сложете три или четири имена в кутията. И това е всичко. проверявайте и ремонтирайте, ако е необходимо.
И това е вашият адрес за връщане. Което ви е необходимо. Работещата обратна връзка е от съществено значение и обратната връзка трябва да бъде върху плика, а стоките трябва да бъдат в втори плик, на който също има обратна връзка.
В Германия повечето продавачи биват залавяни, защото използват случайни връщания, а клиентите в параноята си се прецакват и стоката се озовава в пощата на случаен човек или на място, където отварят писмата, за да се опитат да намерят адрес за връщане там. И така се намесват прасетата и тъй като това са висококвалифицирани, платени и мотивирани специални звена, а не обичайните корумпирани местни полицаи, които си имат работа, продавачът ще бъде проследен и прецакан.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Измислете обратен адрес, те няма да проверяват дали действително съществува апартамент 56Б или 56 fuckballs road. Също така не забравяйте да пишете по най-срамния лекарски начин, на който сте способни
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Чакайте, защо изобщо слагате обратен адрес на писмото? Той не е задължителен като митническия формуляр
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Аз съм емигрант в полуавторитарна държава в азия наистина предпочитам да не казвам. Но предполагам, че раздават години като бонбони. планът ми беше да изпратя малко трева до европа чрез писмо на грам, за да тествам водата. Както и да е, отидох в пощата и просто попитах колко ще струва. Човекът изглеждаше малко нервен, когато казах писмо, а не пакет по някаква причина и виждам, че това ме изнервя. Попитах барда какво ще е наказанието, ако ме хванат, и той каза 3 месеца и 3000 долара глоба, мисля. Мога да живея с това, но наистина нямам представа. Тревата е вакуумирана, щях да я сложа в пощенска карта и плик. Може би ще се получи. Все още не казвам, че няма да го направя на 100%. Но човекът, на когото го изпращам, също така каза, че иска да купи 100 грама след това. Мисля, че няма да видя бял свят, ако ме хванат да пращам 100 грама сега. Да речем, 15 години или нещо подобно. Отново нямам представа. Ид км. и човекът от пощата каза, че пощата ще отнеме две седмици. Това също не ми харесва.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Тайланд ли е?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Е, добре, ако трябва да знаете, предполагам.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Сега ме подмамвате наистина защо това е уместно
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Изпратете го по пощата от пощенската станция на летище Сувамабхуми. Те разполагат с гишета за самообслужване
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
О, разбирам. Благодаря ви за съвета. Това може да се окаже по-рисковано, макар че понякога на летището имат кучета. Може би затова то се намира там. Ами офисът, в който отидох, е близо, но може да отида в друг.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета! Как сте??? Аз съм нов и имам обратния проблем, искам да получа пакета с лекарства, мдм, хапчета, но не знам как да го получа. Някакъв съвет? OrgUnikum, може ли вашият метод да се използва в обратна посока, за да получите? Благодаря на всички за помощта ви
 
Top