SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Здравейте! Някой опитвал ли е SGT-507? Колко е силен? Как изглежда в сравнение с MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 е сравнително нов синтетичен агонист на канабиноидните рецептори, подобен на съединения като MDMB-BUTINACA по своя механизъм на действие. Тези вещества имитират ефекта на THC, като активират канабиноидните рецептори в мозъка, но често го правят с много по-голяма сила, което може да доведе до интензивни и опасни ефекти.

По отношение на ефикасността на SGT-507 се съобщава, че има много силен афинитет към CB1 рецептора, което го прави силно опияняващ дори при ниски дози. Въпреки че конкретни сравнителни данни за ефикасността не са лесно достъпни, докладите на потребителите предполагат, че той е доста ефикасен, потенциално подобен на други канабиноидни агонисти с висока ефикасност като MDMB-BUTINACA. Самият MDMB-BUTINACA е изключително мощен синтетичен канабиноид с висока ефикасност на CB1 рецептора, което води до мощни психоактивни ефекти и високи рискове от предозиране, включително фатални инциденти в някои случаи.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Много ви благодаря за отговора <3
Какво е количеството от един грам SGT 507 а съотношението между листата и тютюна за силен ефект?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
В момента не знам точните дозировки. Неточните също. Ще продължа да търся и ще пиша за резултатите тук. Засега препоръчвам да се започне с минималното възможно количество, тъй като става дума за един от многото нови ноиди
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Уау, това е изключително мило от ваша страна <3 Аз също се опитах да направя някакво проучване, но също не можах да намеря много. Както и да е, когато му дойде времето, ще напиша за ефектите и дали ми е харесало. В момента не съм сигурна колко от билката да използвам за 1 г, но ще ви държа в течение. Още веднъж много благодаря! <3 С уважение
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Мисля, че SGT-507 ще бъде значително по-слаб
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Да, това може да бъде. Наистина имам малко информация за това вещество. Разполагате ли с някакви конкретни данни? Това е наистина интересно
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Номер на Cas?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
За много продукти имената, които клиентите получават, са "измислени", всъщност някои хора ще използват един ноид, за да се преструват на много видове продукти, и дори ще измислят "ново име", за да се преструват на нов продукт, така че бих искал да знам и CAS на продукта, а формулата е наистина важна! така че и аз бих искал да знам CAS и формулата на продукта.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Не успях да намеря нито химичната формула, нито CAS номера, но открих това: SGT-507 Powder е подобен на 5F SGT-151, който има химична формула C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Надявам се да съм прав
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Последното е реално вещество, но не мисля, че даването на "ново име" и казването на хората, че е подобно на вещество, означава нещо, мисля, че това вероятно е просто начин да се продава.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 е подобен на 5F SGT-151, синтетичен канабиноид, идентифициран за първи път в Германия през 2017 г. Въпреки че е много подобен на SGT-151, той има по-слаби свойства. SGT- 507 е ново синтетично химично вещество на основата на индазол-3-карбоксамид, което лабораториите за първи път свързват като компонент в синтетичния канабис``
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Е, SGT-507 е единственият канабиноид, който открих в наличност на сайта, където поръчвах MDMB-BUTINACA, който за съжаление в момента вече не е в наличност, така че реших да го пробвам. Ето защо бих искал да науча повече. Благодаря ви много <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Това твърдение, ако е вярно, би означавало, че те имат една и съща структура на тялото (прекурсор), но не и еднакви халогени, но ако аз го продавах и ако структурата на тялото беше еднаква, то със сигурност щях просто да произвеждам sgt151, вместо да продавам новото и значително по-слабо вещество "SGT507", за което хората дори не знаят.
При липсата на протоколи от лабораторни тестове не мисля, че хората трябва просто да вярват на невярната информация в някои сайтове за онлайн продажби и че тези продукти, които претендират, че са "нови вещества", може да са просто стар продукт с ново име, така че любопитните хора да могат да опитат и да ги купят, което е моето лично мнение!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Също така е странно, че на същия сайт е имало 5F-SGT-151, който временно не е в наличност
 
Top