"Разклатете обратно към пържолата"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
така че моят въпрос, на който се надявам да получа отговор или по-скоро може би няколко различни вероятни отговора, би бил, като приемам вероятно метамфетамин hcl с висока чистота, който е под формата на кристали. Те се различават по размер и тегло и някога са били под формата на много по-големи и плътни скали. желанието ми е да ги взема и ако е възможно, да ги върна в предишната им форма в много по-големи клъстери. размерът, с който мисля да работя, би бил от 1/4 килограма до 1 килограм. Не е задължително да имам желание да създам едно цяло чудовище, а по-скоро да образувам парчета с размер от 7 грама до около 1 унция. засега нямам желание да добавям подобрител. ако обаче някой има препоръки за такъв, който може би би помогнал в желанието ми да образувам по-големи кристали по размер, но много по-важно по тегло, ще се радвам да чуя всички предложения и мнения. Надявам се да чуя от всички вас. Бих искал да поднеса официално извинение на цялата платформа за един доста необмислен пост, който междувременно беше премахнат. очаквам много по-подходящи и зрели взаимодействия.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ако трябва да бъда 100% прозрачен и честен; което ще предложа безусловно тук, желая да препродам продукта. Мога да се снабдя с "коктейла" на много по-ниска цена, отколкото с нечупливите кристали от същата партида. Клиентът, който имам, се интересува от външния вид/естетиката толкова, ако не и повече, отколкото от ефикасността или чистотата му.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Никога не е имал намерение да направи нещо с по-ниско качество. Ще хвърля едно око на темата и се надявам да извлека необходимите части. Благодаря ви за бързия отговор и за това, че ме насочихте в правилната посока.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Може би трябва да знаете какъв е най-големият кристал на метамфетамин - "реже" Изопропилбензиламин и аналози от китайски доставчици (много евтино). Когато видите много големи кристали, разходите да се замислят.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top