Доставка като писма

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ужасно заглавие, но имам някои въпроси, на които може би хората могат да отговорят или да предложат съвет като цяло.

Ако човек изпраща прахообразни наркотици (не трева), на сравнително ниско "ниво", не повече от няколко унции, по-малко от 10 (ще разберете защо), тогава как най-добре би могъл да се измъкне от това?

Моите мисли

За най-малките количества, вероятно унция или по-малко, би работил стандартен плик. Въпросите, които имам тук, са:

Първо, според мен, ако адресът за връщане съвпада с реалния човек, който живее там, това е най-сигурният начин подателят да не бъде сигнализиран и пакетът да не бъде обозначен като подозрителен. Вярно ли е това? Как може да се намери съвпадащо име и адрес на лице и място?

Второ, как трябва да се скрият прахообразните наркотици? От една страна, всички казват да се използва милар, но също така, от друга страна, това може да бъде отбелязано като подозрително, ако "нормалното" писмо мине под рентгенов апарат (какъвто имат) и те не могат да го видят през него. Може би, ако използвате плик, просто напудрете фино наркотиците и ги поставете в нещо, което ще замаскира съдържанието, например в електронна картичка за рожден ден.

Доколко прекалявам с мисленето? Дали миларът е правилният начин?

Сега всички обичаме да си представяме, че сме кралски игли. Но този вид топлина и евентуален арест (ако планирате да бъдете арестувани, дори и възможността да е малка, сте глупави, imo) може да ви вкара в затвора за години и години, по-скоро за десетилетия до живот.

Така че си мислех, че за някой, който просто иска да изкара прилична сума пари, след което да се измъкне бързо, може би да го прави веднъж на няколко години и да отиде да живее в страна с ниски разходи за живот и т.н., запазването на нещата под радара е начинът да се направи.

Сините пощенски кутии не се нуждаят от документ за самоличност, просто пускате пощата и си тръгвате. Те могат да приемат пратки с тегло до 10 унции, не повече. Има безброй такива пощенски кутии и безброй писма в тях, както и безброй писма в пощенската система, така че шансовете да ви хванат са малки.

За по-малко от 10 унции човек може да си поръча пликове с балонче от Amazon с помощта на предварително платена карта, като използва пари в брой, и да постави праха в милар, след което да изпрати. Изглежда сравнително лесно, а и е малко по-здрав от обикновен плик, така че шансът за разкриване при разкъсване е по-малък.

Въпросът е как се купуват марки анонимно?

Idk, сигурно много прекалявам с мисленето, но по принцип, за по-малки мащаби на разпространение, ще бъдат ли достатъчни писма и такива балонни пликове?

Моля, насочете ме към някакви теоретични начини за изпращане на пакети.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Правилно.
Не съм сигурен, но мисля, че когато се изпращат лекарства в плик, тогава никой не използва миларни торбички.
Можете да си купите марки с биткойн, просто потърсете в Google "buy stamps with bitcoin" и т.н.
В някои форуми се продават етикети на UPS/FEDEX, които можете да купите с криптовалута.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Знам, че американските митници могат да видят през миларовите торбички и практически всичко, освен олово. Те разполагат с невероятна технология. Най-добре е да изглеждате като продавач на някакво доброкачествено нещо и да се постараете с етикети, листовка или малък каталогһттрѕ://.... да ги накарате да повярват, че това е миларна торбичка с агар-агар или натриев бисулфат. Погледнете технологията, която TSA използва на летището, и знайте, че митниците използват същата.и Различните метали са с различни ярки цветове на екрана и те могат да видят почти всичко, въпреки че тази кутия
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Декорът трябва да съответства на историята, която се опитвате да разкажете
 
Top