Доставка на кокаин по пощата

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, бих искал да знам дали някой има опит в изпращането на вещества по международна поща, особено кокаин чрез импрегниране. Какъв е вашият опит и съвети

В момента имам проект в процес на изпълнение и той се състои от платно от плат 70x80 см с техниката на импрегниране, която продуктът (кокаин) е разреден в растителна боя на водна основа, е използван за боядисване на платното и е направен след изсъхване процес на маскиране или пребоядисване с акрилна боя, за да бъде след това опакован и след това изпратен, какво мислите за този метод и какви съвети имате пред вашите знания, моля?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Лично аз бих разтворил C. Hcl във вода и бих го поставил върху платното, а след това бих използвал маслена боя върху него. По този начин приемникът може да го извлече обратно с вода и маслената боя няма да се разтвори в него. растителната боя на водна основа не е нещо, което познавам.
Акрилната боя се разтваря във вода, така че не бих искала да замърсявам С с нея или дори с нейния цвят.
Ако някога се окажа на твое място, бих събрала мъх от сушилнята и различни хартиени пръчици, които имам наоколо, бих накиснала всичко това в малко луга и бих го изстискала в картон, неутрализирайки го, тип "изкуствоведски". Импрегнирайте го и отпечатайте етикет за връщане и фактура за някоя фирма за занаятчийски материали. Бомбардировач "Стелт".
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за споделянето на знанията ви аз съм ви благодарен, ако можете да ми дадете информация за процеса на разделяне на С с метода, който ми обяснявате, колко сложно би могло да бъде разделянето му? Благодаря ви и моля
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Достатъчно е да накиснете хартията или платното в топла вода и да изпарите водата. За извличането му е необходим само 1 ml на грам, но ще трябва да компенсирате степента на абсорбция на субстрата. Бих започнал с 2 ml на грам, който се надявате да извлечете, и след като изстискам колкото мога повече, бих повторил процеса отново. Запазете субстрата, докато изясните степента на възстановяване, за да определите дали третото извличане би било полезно. Препоръчва се дестилирана вода
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Той ви е дал свещения граал на скритата доставка на точния продукт по точния начин, по който се чувствате удобно, и с вкус е казал, че това е по-добре, дори ви е казал каква боя знае, че ще замърси вашия c hcl, не го усложнявайте прекалено, ако можехте да го възстановите от растителна ои боя л фалшифицирана и навън в платно това, което ви е дал, е почти същото той просто предлага да добавите нещо като луга, за да го направите супер концентриран и единственото, което ще трябва да направите, е да отделите вашия c hcl от водата и всичко останало ноби съгласен да използвате луга и малко вода, за да по същество пресовайте кокса след това импрегнирайте картината или влейте водна боя, каквото искате да направите, но аз бих напълнил платното с картите или бих разтворил тази смес от луга c hcl в агуа и бих я опаковал като нещо друго и бих я изпратил като каквато и да е течност, заобикаляйки платното, но ако е много, платното може да е решаваща част за вас, Както каза той, една вода ще намали половин грам като нищо
 
Top