Захлупване на самостоятелно приготвени Flakka и Krokodil заедно

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Хамстерът на моя домашен треньор иска да приготвя Flakka (A-pvp) и Krokodil (Desomorphin), да ги смесва и да ги инжектира по цял ден.
Той вече е купил важни съставки като бензин и препарат за почистване на канализация.

Той е готов да тръгне. Сега какво може да направи за най-доброто намаляване на вредите?
 
  • Haha
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
разхлабете крокодила
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Имам само един общ въпрос за крокодил . Виждал съм само пропагандата на лекарството. Каква е причината хората да казват, че причинява некроза?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ако си спомням правилно, това е основно червено р/йод варене на кодеинови таблетки, за да се получи дезоморфин ? Няколко други стъпки или съставки, участващи в процеса, които го правят труден за пълно изчистване по една или друга причина. Това го прави изначално опасен, независимо от това колко много се внимава. С други думи, при интравенозния крокодил винаги съществува риск. Не съм сигурен точно за другите начини на поглъщане или пречистване. IE дестилация с водна пара.

Мдааа... намерете си по-добър опиат, с който да си правите спийдбол, на крока не може да се помогне. Не съм сигурен за "Flakka".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Благодаря, предполагам, че производственият процес може да предизвика някои проблеми за крайния потребител
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Да, не мисля, че само мързелът или небрежността го правят такъв проблем. Не съм сигурен какво точно е товаһттр://.... примеси, добавки, лоша хигиена и ин витро практика... комбинация от всичко изброено. В крайна сметка: "Не е безопасно за консумация от човека." По един или друг начин... край на историята.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Позволете ми да бъда този, който ще си сложи крака в устата.
https://bbgate.com/attachments/ozaru1tks6-pdf.8069/
Тук се казва, че ако се произвеждат с достатъчно внимание, по-голямата част от рисковете, свързани с примесите, могат да бъдат избегнати. Потребителите и доставчиците предполагат, че: "Квалифицираните готвачи могат да приготвят разтвор на крокодил, който може да се инжектира без обсъжданите прекомерни вреди".

Предполагам, че ако процесът е същият като редуцирането на ефедрин в метамфетамин, крокодил може да се произвежда и използва относително без вреда. В края на краищата, метамфетаминът никога не е бил придружаван от пропагандата на ужасите, свързани с яденето на плът.

Чудя се, чувал ли е някой да е хвърлял кодеин С ЕР/ПСЕ по време на сеанс на RP/I2 ефедрин/псевдорефлукс? Може ли да се реагира едновременно и с двете? След това да се базират допълнително, да се екстрахират и осоляват заедно? "One stop shop Hydroiodic speedball salt / solution" :unsure: Fuck it, ... Ще пробвам малко deso-crank....
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Не, там не са били/са били използвани червено р или йод.
Използвали са неща, които се получават навсякъде, като бензин или препарат за почистване на канали.

не че почистващият препарат за канализация може да се използва за направата на ghb... така че няма проблем с това.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hey.... MacGuyver....!
Как предлагате да се направи дезоморфин без RP/I2? Разклати и изпечи ?
За какво изобщо говориш? Спийдбол по цял ден? Крокодил? Намаляване на вредите ? ....

Ако ще правите крокодил, просто правете метамфетамин. Измислете как да се сдобиете с някакъв добър дроп... някой трябва да има хероин или приличен заместител...
Сложете инфузионна линия, както правят в болницата, и можете да си вкарвате каквото си искате... колкото и когато си поискате и да избегнете повечето проблеми.
Имам подобни амбиции и това ми прилича на мисия камикадзе... най-безчестната и при това зле обмислена.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Добре, разбрах ви. Значи всички тези новини са законни тогава
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Хумористичната тема е за бедното "всичко е възможно" да бъде наречено като крокодилска хапка
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Добре, това е много смислено
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
15 партиди APVP - примеси
 

Attachments

  • 2cvGaenBl6.png
    2cvGaenBl6.png
    136.8 KB · Views: 81

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Пич, това се случва, когато лоши химици създават по-лоши химикали.
става още по-лошо, когато лошите химици се грижат повече за "хорърпостърите", отколкото за добрите продукти и здравето.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Това е мой страх. Получаване на лоша партида от нещо
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APVP имам от Полен, това беше old skool флака - старите хора я обичаха. AP_P е силен, лесно се разтапя. MDPV е най-силното трудно разтапяне.
 
Top