Пушене на декстроамфетамин ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-метът може да се пуши, така че защо декстроамфетаминът никога не се пуши. Или има начин да се направи пушим, за който просто не знам?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Защото сулфатът, а също и фосфатът се разлагат, преди да попаднат във въздуха. Тези соли не сублимират, както прави метамфетамин.HCl. Като основа той е твърде разяждащ и би унищожил белите ви дробове. Солта HCl е много хигроскопична - оставете я върху чиния и след няколко часа ще имате само локва течност. Предполагам, че солта HCl или солта на фумаровата киселина може да се изпарява, ако се разтвори в PG/VG директно след приготвянето и изсушаването на солта.

Инхалаторите "Бензедрин" вдишват амфетамин чрез вдишване, това става чрез метална тръбичка, която съдържа памук и много фин прах от амфетамин сулфат, краищата на тръбичката се отвиват и човек вдишва рязко през нея, което доставя приблизително 10 mg директно в белите дробове, където действа по предназначение като бронходилататор. Джаз музикантите бързо разбрали да извадят памучната тапа от тръбичката и да я сложат в кафето, което доставяло цели 50 мг, а от пероралния прием бронходилатацията и общото активизиране продължавали цяла нощ.


Изхождайки от това, бих казал, че пушенето (вдишването) няма никакви предимства.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Напълно съм съгласен с липсата на предимство на тази форма на приложение, тъй като изяждането на шепа таблетки почти със сигурност е по-малко вредно от вдишването на дим. И както сте посочили, ефектът от пероралното приложение трае много по-дълго, отколкото вдишването на веществото, това е напълно логично. Точно както кокаинът под формата на HCl, който се инсуфлира, продължава 90 минути в сравнение с кокаина на свободна основа, който продължава 5 минути. Но разликата между тези два начина на приложение е в постигнатото високо ниво, да, една дебела линия кокаин е добра, но едно масивно близане на свободна основа е много по-интензивно.

Идеята за вейп с HCl сол е интересна, но звучи като огромна болка в задника, която може да се наложи да изпробвам все още. Той отговори на въпроса ми все пак в един бърз отговор, но като дете отговорите водят до повече въпроси!

Може ли дексамфетаминът да бъде допълнително преработен, за да се направи нов анолог, аз съм в моята втора година на химическа степен и съм играл с моята аптечка хаха.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Амфетаминът може да се окисли до N-хидроксиамфетамин, за който се предполага, че е два пъти по-силен. Моите собствени изследвания потвърждават по-висока активност и изглежда, че е много по-малко вазоконстриктивен, по-малко натоварва помпата и няма пишкане на скоростта. Освен това не е незаконно.

Звучи добре, за да е вярно? Е, има някои проблеми, най-вече това, че N-хидроксиамфетаминът е МНОГО нестабилен и се окислява обратно до оксим в присъствието на вода, при твърде високо ph и при твърде ниско ph и с някои общи разтворители, а в присъствието на следи от преходни метали просто се разлага.
Свързаното с него метилен-диокси съединение, N-хидрокси-MDA, обаче е доста стабилно. И е забранено.
Веднъж успях да произведа N-Хидроксиамфетамин, който все още съдържаше добро количество нормален амф (съдейки по TLC) и много го харесвам. Следващият ми опит да направя още малко не доведе до нищо, въпреки че използвах същия метод, само че увеличен. Пълна катастрофа. Нямам представа защо. Следващия път ще опитам различен подход, но мога да кажа със сигурност, че това няма да е следващият хит на пазара, тъй като това нещо е толкова нестабилно и по-невротично от руска приятелка, дето се разпада дори като HCl сол за дни, ако не се съхранява в хладилник, по-добре замразено.

Или просто редуцирайте амфетамина, за да получите метамфетамин. Което може да бъде улеснено и по други начини, но вие го поискахте.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
В момента работя върху окисление на пиперова киселина, Chem Player пусна добър видеоклип на техниката в YouTube, но в най-добрия случай йеилдите са ниски. Така че разглеждам метода за генериране на озон с подаване на кислород към генератора. С очевидните резултати, които са пиперонови, това е някаква добра миризма на химия, от миризмата на пипер, през дъвка за балончета до череши мараскино.
Източникът ми на D-Amph е по давност и имам гадни количества за работа, опитването на окислението звучи забавно, дори и да е толкова трудно, колкото окислението, което правя в момента, интересувам се от окислителния механизъм, използван тук, и дали има множество методи за постигане на това?

След това N-Hydroxy-MDA, това е интересно, тъй като MDA е стъпката преди MDMA или сънувам тук.

Редукционното аминиране до D-Meth звучи забавно, дали това е същото като редуцирането на амиди до амини с помощта на LAh или редукционно алкилиране с борохидрид. Познанията ми по химия са все повече, но все още се уча, така че знанията ми не са супер обширни. Успях да следвам технологията mesc на този сайт за моя синтез, като използвах изходния материал 3,4,5TMBH, който накрая беше редуциран в THF с LAh.
Господине, имате моето внимание!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Wizzology pdf

кликнете върху това, че това е една добра книга за wizz ice и т.н.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Това е напълно възможно. Изсушете НП, Газ и бързо вакуумен филтър, издърпайте засмукването точно преди да е изсмукан целият разтворител, бързо съберете Amp Hcl, поставете в устройството си за пушене или в запечатан стъклен флакон. При пушенето продължете да изпарявате малкото количество разтворител/прах, докато се разтопи. Пуши точно като МАМР. След като се разтопи веднъж и се реХтализира, той вече не е хидроскопичен.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Не можете да пушите амфетамин, Доколкото знам и съм опитвал. Но можете да пушите метамфетамин.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Възможно е и е доста лесно
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Изглежда е легитимно, ще го изпробвам, просто се опитвам да намеря най-добрия начин за извличане на сулфата от моите раздели. Мисля си, че понеже преминавам от сулфат към HCl, мога просто да премина направо към основа. Екстрахирам в неполярен съд, след което просто промушвам малко HCl през него. Първо трябва да разгледам свързващите вещества, но така или иначе ще разбера.
 
Top