Успешна история на SnB

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Поздравления, дами и господа.
Дойдох да ви съобщя добри новини. Противно на общоприетото мнение, все още е възможно да се използват хапчета PSE за разклащане и печене. Ще споделя основните познания и ще ги усъвършенствам.
Изглежда, че има две рецепти за SnB, които се разпространяват. Разгледах ги на части и направих това, което имаше смисъл. Текстът, предоставен от човека Flatline, е безценен. След неуспешен първи опит със СУ-24 и титруване на някакъв гак, се върнах към чертожната дъска. Все още не знам точно най-добрия начин за това, но ето какво имам до момента.

1 кутия "redhots" 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - все още можете да го намерите в студени опаковки в аптеката (поне аз мога)
2 батерии AA Li
безводен Mg2SO4
HCl - муриатна киселина "киселинна магия"
H2SO4 - сярна киселина "течен огън"
Метанол, ацетон, IPA (ако искате да ктализирате)
Диетил етер, VM&P Naptha, толуол
NaCl или CaCl
Филтри за кафе, памучни топчета, инструменти
Използвах стъклена бутилка от 1,5 л Kombucha
Източник на топлина

Метанолът е достатъчно добър за извличане на PSE от кашата на хапчетата. Вероятно искате първо да изплакнете цвета с ацетон или МЕК, аз не го направих по погрешка, но все пак излезе добре. Не е необходимо хапчетата да се базират и газират.
Смесете добре PSE и NaOH и добавете към RV. Добавете горивото си. Аз използвах около 80ml диетилов етер, 40ml толуол и около ~200ml нафта. Използвах 1 и 1 и половина литиеви ленти от 2 батерии АА. Добавете литиевите батерии в RV. Накрая добавете амониевия нитрат. Добавих около 5 ml H2O, за да започна работа. Rxn стартира веднага, но угасна и не направи много, докато не го поставих на котлона. Не се възпламени нито един Li и се получи превъзходен бронз. Отне около 40 минути след добавянето на AN и затварянето на капачката. Много разбърквах този Rxn. Отначало въртях, после разклащах. Декантирах първата партида разтворител. Към РВ добавих още една порция от моята NPS смес, както и още малко NaOH и AN - може би ~20 г луга и ~10 г AN и останалата половин лента Li и 5 мл H2O. Поставих това на котлона за около 10 мин. и разбърках докрай. Декантирах тази порция от разтворителя след рксн и я добавих към първата порция. Филтрирах и двете много добре, кристално чисти, след което към тях добавих около 5 g Mg2SO4, разбърках и отново филтрирах, кристално чисти. Изградих генератор на газ от тръба, маркуч, торбичка за сандвич и гумена лента. За тръба използвах шише за пуйка. Добавих къс маркуч към накрайника. Напълних тръбата с ~10 g Mg2SO4 и я затворих с филтър. В торбичката за сандвичи имаше около 20 г NaCl. Добавих около 5ml HCl и след това 10ml H2SO4 и бързо запечатах с гумена лента. Трябваше да притисна мястото, където беше гумената лента, за да не изтече, но иначе се получи чудесно. Започна да вали сняг! Каква красива гледка. Определено прекалих с газа, разтворът димеше още известно време след това. След около 30 минути прецедих разтвора, улових снега във филтъра и го измих със сух студен ацетон. В крайна сметка получих около ~1 г нещо, което приличаше на пудра захар. Това определено ме накара да се наям. (y) Щастлив съм да кажа, че вторият ми опит за SnB беше успешен. 😳

Снимки:
1) Екстрахирах PSE с метанол, забравих да изплакна червеното покритие от хапчетата в началото.
2) В началото на RXN
3) След 20 минути (10 минути на котлона на ниска степен)
4) 30 минути
5) 40 минути - Li е почти изчезнал
6) Снежно кълбо
7) Крайните резултати

Цялото това нещо е доста лесно, след като добиете представа какво точно се опитвате да направите. Разбирането ми за цялата процедура сега е много по-добро, отколкото беше. Първият ми опит преди два месеца беше много по-различен от този. Ще наблегна на снимка 3 - това е, което искате да постигнете. "Шоколадовото мляко" и "златните ВВ-та / локвичката" - вярвам, че това е моментът, в който искате да започнете да разклащате. Този амонячен газ също не е шега, ...гадно. Определено проветрявайте навън.
Ще работя за подобряване на добива и качеството. Не знам дали други хапчета ще свършат работа. За успеха на walfed 'redhots' 30mg мога да гарантирам. Walfed 12hr 120mg също са добър избор най-вероятно. Ще ви съобщя.
Ако някой има нещо, което може да добави, за да ми помогне, всякакви съвети или консултации и т.н. са добре дошли. Също така съм готов да помогна на всеки друг, който се бори с постигането на успешен SnB. Не се страхувайте да ми пишете. Успех на всички. Бъдете в безопасност! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Имам въпрос, с който да се опитам да поправя глупостта си...

По време на газово титруване, когато вали сняг, се случва да се изсипва сняг.. Твърде много се разсеях от снега и пяната от сместа Сярна киселина + Сол в крайна сметка премина през тръбата и в горивната ми смес и просто покри целия ми метан, събран на дъното на буркана. Опитах се да отделя, но нищо не се получи, просто беше зелена утайка, която не се смесваше с горивото и задържаше метана в капан. Тя не абсорбираше метана. Все още виждах снежните топки, но и те не позволяваха да се отделят. Така че открих, че зелената утайка (мисля, че натриев биаулфат) се разтваря в топла вода. Така че сега имам много жълта, почти оранжева отвара от натриев бисулфат и метамфетамин, разтворени във вода, и трябва да разбера как да извлека метамфетамин оттук...

Всяка помощ е много ценна!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Здравей, приятелю.
Не съм много сигурен какво точно сте направили, нито дали и КАК може да се поправи. Единственото нещо, което звучи така, че може да има шанс да помогне, е да се повиши рН обратно до ~13, за да се върне обратно в свободна форма. Ако е в разтвор на H2O, маслото трябва да се изтласка и да изплува нагоре. Съберете отново с NPS 3x и HCl газ, но този път не го замърсявайте със сол и т.н. Ако вали сняг, съберете го във филтър, измийте го със студен сух ацетон и можете да го използвате в този момент, след като изсъхне, разбира се. При желание е възможна по-нататъшна рекристализация, но тя не е препоръчителна в зависимост от количеството.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Мислех си и това, или да изпаря цялата вода, да я оставя да изсъхне, след което основно да започна отначало от извличането на ефедрина с метанол. Но не знам какво ще стане, ако се опитам да разтворя водата. Беше супер разяждаща, това е сигурно... малко попадна върху филтър за кафе и той се разяде през филтъра и беше просто слузеста каша.

Мисля, че ще опитам това, което предложихте, и ще възстановя PH. Благодаря ви за мнението.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Нещо подобно ми се случи по време на първото ми готвене на RP/I2. По време на обгарянето започнах да виждам сняг и продължих до насищане, обаче след известно допълнително обгаряне останах с малка червена оцветена фаза на дъното на горивото, която изсмука целия ми метамфетамин. Когато се опитах да я филтрирам, тя просто продължи да яде през филтрите и не успях да спася нищо. Мисля, че тази фаза се е развила поради замърсяване с вода от обгазяването или в горивото ми, или и от двете. Преди да газирате, не забравяйте да изсушите горивото си с няколко грама Mg2SO4 и да го филтрирате добре. Изработете тръба за сушене и се уверете, че пускате и сух газ HCl. Надявам се това да помогне и да проработи... в противен случай нямам представа. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Е, след като го разредих във вода, той не е толкова корозивен. Два пъти филтрирах през 3 и 4 филтъра и не се разяде, но със сигурност и не извади нищо 🙃
Надявам се, че повишаването на PH и правенето на сух филтър ще свършат работа. Ще ви съобщя какво ще се случи!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Сода за хляб за повишаване на рН? Не съм сигурен дали това е добра идея или не, не знам дали някъде там има реакция. За предпочитане е NaOH или KOH от последна инстанция, ако разполагате с тях. Използвахте ли луга за основа първия път след реакцията?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Не успях да се справя с това... Използвах луга в процеса на реакцията, а след реакцията я филтрирах на сухо (фуния, 2 памучни топчета, 3 или 4 филтъра за кафе, суха сол, още 3 или 4 филтъра за кафе). След това просто го обгазих... Пропуснах ли някоя стъпка?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Не знам какво имате предвид: "използвал луга в процеса на реакцията" Не съм сигурен какво точно сте направили. Предполагам, че сте намалили ефедрина или псевдо. Ако сте използвали RP/I2 или хипо , веднага след реакцията си имате мета "Hl", разтворен във вашия разтвор. Това е моментът, в който трябва да добавите луга, за да направите рН ~13, така че да можете да събирате с NPS и HCl газ. Ако сте направили разклащане и печене, вече имате масло с фребази в реакционния разтвор и няма нужда да добавяте луга. Така или иначе, когато получите метабозовото масло в разтвора на NPS, го изсушавате с Mg2SO4 и филтрирате още веднъж, перфектно. След това HCl газ, сух, колкото е възможно. Филтрирайте утайката си, промийте с ацетон, изсушете и готово.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Намалих псевдоезика, след което направих SnB. След като го филтрирах на сухо, газирах с HCI. По време на обгазяването пяната се прехвърли през епруветката в моя разтвор на метамфетаминова основа. След това разтворих каквото и да е било в дестилирана вода и ето къде се намирам.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Нека изясним терминологията, за да можете да общувате с всички. Извлякохте псевдоезика от хапчетата. Извършили сте СНВ, което представлява реакция, която е "редукция". Отнемате атоми от молекулата на псевдоефедрина, за да я "редуцирате" в d-meth. В бъдеще сушете, след това филтрирайте, а не филтрирайте на сухо. Техниката, описана в SNB TEK (ако приемем, че оттам сте я взели), не е напълно тъпа, но не е ефективна. "Филтър за кафе, 2 инча суха английска сол, още един филтър отгоре"? Няма нужда от целия този Mg2SO4 и със сигурност губите продукт по този начин.

Ако SNB, промийте реакционния си разтвор с dH2O веднъж или два пъти, отделете, повторете и т.н. Сега изсушавате с Mg2SO4 (надявам се, че това имате предвид, когато казвате "суха сол".) Просто хвърляте няколко грама Mg2SO4 и разбърквате известно време и филтрирате много добре. Сега генерирайте сух газ HCl в сухия разтвор на метановото масло на NPS и след малко трябва да завали сняг.

Можете да добавите NPS обратно към реакционната каша веднъж или два пъти, като я загреете и разбъркате, за да сте сигурни, че сте събрали цялото си реагирало псевдо вещество. Така че можете да направите това два или три пъти, да го изсушите и да добавите всичко заедно и да го газирате наведнъж. Или пък след като газирате и съберете снега, можете да добавите това гориво обратно към реакционната каша и да повторите процеса (измиване, изсушаване, газиране, събиране на снега, повторение.) Ако разполагате с допълнителни НПС, по-лесно е просто да измиете реакционната каша още един или два пъти, преди да продължите напред. Просто се опитайте да се уверите, че не оставяте нищо след себе си и не губите нищо. Все пак този псевдоелектрон е труден за получаване.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Да, това е всичко, което направих. Не използвах съвсем 2 инча, а само слой, който да покрие дъното. Но в бъдеще ще филтрирам и суша отделно. Ще прекарам горивото през кашата още веднъж или два пъти и ще видя какво още мога да извадя.

Така че сега с тази смес, която имам във водата, просто ще опитам това, което предложихте по-рано, за да се опитам да си
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
По дяволите, моя грешка, продължавам да натискам грешния бутон за отговор 😵💫
 
Top