Неволи на SnB... в безизходица съм и имам нужда от помощ

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Имам абсолютно същия резултат при всичките си опити за синтез на метамфетамин на едно гърне, следвайки процедурата, която можете да намерите ТУК.

Изглежда, че всичко върви добре, но когато газирам неполярния си газ, той замъглява разтвора в момента, в който тръбичката ми влезе в колбата. Утайката изобщо не е кристална, а по-скоро представлява бяло восъчно вещество, което след филтриране и изстъргване на филтърната хартия мирише на PSE при изгаряне (не пушиһттр://....). Трябва да знам откъде идва този восък.

За да пречистя и концентрирам моя PSE, използвах метода на йонообмен с високо киселинни, катионно заместващи топчета за омекотяване на вода от DOW chemical. Полученият PSE изглежда фантастично, бели, подобни на иглички кристали, но има склонност да се слепва малко със себе си (т.е. ако изсипя 3 г във фуния, той ще се слепи малко със себе си и може да се наложи малко да го побутна със стъклена пръчка, за да премине през стеблото на фунията). Първата ми мисъл беше, че методът с катионно-обменните топчета за омекотяване на вода е компрометиран и те са добавили йонен "гък" към сместа, който се елуира от топчетата заедно с PSE. Тъй като восъчната субстанция е бяла и е равномерно разпределена сред кристалите на ПСЕ, тя остава незабелязана и прави нещо, за да разруши реакцията на редукция. При това, когато газирам в края на процедурата за пречистване на PSE, не получавам никакъв видим восък. Може и да го има, но поне изпускам заедно с него и кристален амин. След като реакцията SnB се провали, защо PSE не се обгазява по същия начин, както по време на пречистването? Вместо това, всичко, което получавам, е восък, без никакви кристали след опита ми за SnB. Опитах се да използвам хексан/етер и напата като NP, абсолютно същия резултат.

Някой има ли някакви предложения за премахване на този восък от PSE, при положение че всичко останало вече е премахнато? Според мен методът на йонен обмен премахва всичко, освен този. Проведох някои тестове с PSE, който смятах за чист, и разтварянето му в IPA отнема много време, така че кристалите трябва да са покрити с нещо.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Мисля, че проблемът ви е в самия псевдохимикал в комбинация с необходимостта от сух газ HCL. В 24-часовите табл. има повидон, който ще ти ограби лакомствата! Той трябва да бъде дестилиран с пара преди реакцията. Също така, ако не бълбукате HCL от RV през друга спирка през повече SA, той ще бъде мокър, когато газът стигне до там. Пуф... не е добре. Доброкачествените продукти са супер чувствителни към h20. Опитайте. Вижте какво ще се случи!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Когато поискаме помощ за определяне на разтвор за гакк от хапчета в реакционен продукт, трябва да знаем търговската марка, дозата и продължителността на действие, посочени от производителя на хапчетата. Това е най-малкото от необходимата информация. Моля, избройте всички неактивни съставки от получената от вас опаковка, за да можем да разберем по-добре с какво работите. Без тази информация всичко, което някой може да ви предложи като съвет, ще се основава само на предположения и спекулации, а не на действителни факти.
 
Top