• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Някой от Румъния, който може да ме свърже с някакви психеделици?

ogk288

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Търся някой от Румъния, който да ме снабди с психеделици
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
По-добре уточнете дали това ще бъде за лична употреба или ви трябват няколко големи партиди.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Аз притежавам ноу-хау за създаване на психеделици, които съществуват и се случват в Румъния. Ако търсенето ви за получаване на психеделици се случи да включва синтетична химия, трябва да знаете, че проповядвам химия и знам всичко, което е необходимо, и откъде. Търся достойни стажанти (особено се интересувам от млади надарени), правя това за всеки, който се окаже достоен или дойде с примамливо предложение. Наистина имам репутацията на човек, който предоставя услугите си безплатно, също и в лошия смисъл на думата.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Опитайте с румънската подредба, добавете това към вашия url адрес /b/Romania/
 

cptaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета, нови в Клуж и търся лични дискретни сделки за метамфетамин и цигари, ако някой може да помогне, ще бъдем много благодарни
 
Top