Лъжички за хранене

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Аз съм на този сайт от няколко месеца и забелязах, че има много хора, които не искат да се хранят с лъжичка, те искат видеоклипове с инструкции стъпка по стъпка, без да имат смелостта действително да ги опитат сами Като направят малко проучване. Бих казал, че 80% от публикуваните Синтези са копиране и поставяне с няколко променени думи. Хората, които твърдят, че работата на други хора е много малка Да, разбирам, че всички сме в една и съща лодка и всички имаме нужда от помощ, но по-голямата част от нея вече е там, за да можете да прочетете. Някои хора дори не могат да следват синтез, който ви казва всичко, без да искат помощ Как да сгрешите, като следвате синтеза на някой друг 😂😂 Виждал съм само няколко души тук да опитват различни маршрути за по-добри добиви или по-малко контролирани/ограничени химикали, това е просто това, което видях напоследък. За мен това е проба и грешка, когато правите свой собствен маршрут ( очевидно е опасно, но това е рискът, който поемате), споделете опита си, който се проваля и т.н. Органичната химия е много опасна за вас и за другите, особено ако нямате представа какво правите? твърде много аматьори, които искат по-лесен начин да получат наркотици 🤷🏻‍♂️ ги купуват от други хора, спестяват ви неприятностите при убиване на себе си или някой друг. това е добър сайт за продавачи. Тези сайтове не са за мен, както си мислех, че е така мир навън Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Малко проучване е от полза. Често именно терминологията е от ключово значение. Може би търсите нов начин за производство на метамфетамин. Ами познайте какво? Няма да го намерите в Google! Как иначе бихме могли да наречем метамфетамин? 🤔ами това е шестоъгълник и няколко зигзага отстрани. Този шестоъгълник има 3 линии вътре в него, какво означава това? О, Google казва, че това са двойни връзки, а това нещо е бензен. Добре е да знаете. Сега този зигзаг, Гуг ще ви каже, че това са въглеводороди и водородни съединения. Това е кабонова верига. Името ѝ зависи от това колко секции е дълга. 2 е етан, използва се в името, етил 3е метан, метил, 4, пропан, пропилен. Ако на края има о, това е хидроксид. H ХИДРОГЕН. O OXYGEN. В името водородът е хидро, хидрид. O. Оксиген. Водороден кислород? Хидрокси. Не е ли забавно, че спрягаме префикси и суфикси! Както и да е, хидроксил е просто -ол едно химично наименование. То означава алкохол. А метил, ч³ с хидроксил, о е🤔метан ол... метил... ол. ол. о, ей това е метанол, метилов алкохол. Така че така или иначе бензен понякога има приятел, който се закача. Ако това е о, алкохол, това е фенол. Фенил, използван в една дума. Друг, който е добре да знаете, е амонякът амонякът има азот вместо въглерод и няколко висящи водорода. Амонякът е амин в химичните наименования бензен с амин, прикрепен точно към него, е анилин. Чудя се. Връщам се към въпроса. Въпросът е, че метамфетаминът може да се нарече фенил етилов амин. Фенилетиламин. Но може да се нарече и алкиламин. Може да е ароматен амин. Какво ще кажете за а....циклобензламин? Може би. Ако сте опитали всички тези наименования и не сте намерили това, което търсите. МОЖЕТЕ ДА МЕ ПОПИТАТЕ И АЗ ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ВИ ПОМОГНА. Но не забравяйте, че аз съм просто някакъв глупак и вместо това трябва да попитате някой химик 😉 Добре, че тази глупост няма да се изпуши сама 💨☻️💨😤🤯🥵
 
Top