Разпръскване на синтетични канабиноиди върху CBD пъпки

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички!

Искам да си купя висококачествена CBD трева (за естетически цели), която да напръскам със синтетични канабиноиди. Бих бил благодарен за съвети по следните теми:

1. Кой (понастоящем законен в ЕС) синтетичен канабиноид е най-подходящ за тази цел? Искам да наподобява естественото опиянение колкото е възможно повече, така че нищо неподозиращ човек, който го пуши, да не разбере, че е синтетичен. В края на тази публикация съм добавил списък с моите възможности.

2. Как да напръскам SC върху пъпките? Или е по-добре да разтворя SC в ацетон и да разбъркам пъпките в течността? Много е важно да няма горещи точки, за да се избегнат инциденти!

Благодаря на всички предварително!

Синтетични канабиноиди:

a. JWH-210, CAS: 824959-81-1 // може би най-добрият вариант? не е много силен, прилича много на THC
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // предполага се, че е изключително силен
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-бутил-1H-индазол-3-карбоксамидо)-3,3-диметилбутаноат
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-флуоропентил)-1H-индазол-3-карбоксамид)-3,3-диметилбутанова киселина
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-бромо-1-(4-флуоробензил)-4-метил-2-оксо-1,2-дихидропиридин-3-ил)циклохексанекарбоксамид
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-бутил-1H-индазол-3-карбоксамидо)-3,3-диметилбутаноат
g. SGT-507 //предполага се, че е подобен на 5f-sgt-151
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-флуоро-1H-бензо[d]имидазол-2-ил)анилин
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Не приемайте думите ми за чиста монета, не съм химик, нито експерт по наркотиците, просто разсъждавам със здрав разум, знам със сигурност, че cbd противодейства на ефектите на thc, а синтетичните ноиди са насочени към същите рецептори?(не съм сигурен). Така че няма ли да загубите ефикасността си?
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Имам няколко приятели, които правят това, което се опитвате да направите, използвайки JWH-210, но не мисля, че можете да направите вкуса незабележим
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Разполагам с метод за циклично превръщане на цветя от CBD в цветя от THC ин-витро, без да се налага използването на Луисова киселина или каквито и да било разтворители.
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
Разкажете ни как циклично превръщате цветя от CBD в цветя от THC ин-витро, без да се налага използването на Люисова киселина или каквито и да било разтворители.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP : брато, освен ако не си в състояние да синтезираш jwh018 или 5f akb48(който akb 48 е по-добър), няма да намериш повече тези ноиди, а всеки, който твърди, че има или е химик или по-скоро измамник.
Искам да добавя, че сте пропуснали великите стари ноиди: jwh 250, am2201, 5f ur144
 
Top