Ловец на щамове... търсене на семена или клонинги? огромен ЛОВ НА ЩАМОВЕ

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
има ли някой от били някога иска да ми помогне да търся някои уникални семена от канабис ще търся по целия свят, за да ловувам и да създавам нови петна нека да започнем да хвърляме коментари за това, което всеки има или може да получи само добри черти, желани ... нека да започнем да изпращаме съобщения... ами притеснявайте се за компенсация или дарения последните $$ КАКВИ СЕМЕНА или клонинги ИМАТЕ ИЛИ ВАШИЯТ ПРИЯТЕЛ?
Аз имам
Runtz, бял, черен, син, розов
Oreo Fritz
черно-черешово gelato
gellato41
Bubblegum gellato
церално мляко
rs11
пиратско мляко
20 плюс повече!!
Харесвам само лилави щамове, но винаги мога да кръстосам растения, за да направя лилава версия, така че моля, какво имате в райската си градина? мирис, цвят, вкус, съдържание на кристали, външен вид, всякакви впечатляващи подробности, които се търсятһттр://!!!! нека се обединим като общност и всеки, който помага с моя нов проект, ще получи кредит за това, което някога генетика го хвърли процеса на елиминиране ще бъдат предоставени снимки и актуализации това е експеримент за лов на 10 000 феномена, така че нека получим някои добри семена или клони към този форум... КАКВО ИМАТЕ и се създава уебсайт, ако това се случи благодаря Breaking Bad за отворени дискусии и помогнете за разпространението на медицината по света
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
През тази седмица ми предложиха 30-40 щама. Има ли нещо конкретно, което търсите? Марихуаната за развлечение е законна там, където се намирам, така че всеки и брат му са любители генетици. Не е ракетна наука, кръстосайте два щама, които харесвате, отгледайте куп семена, клонирайте любимия си феномен и се наслаждавайте на хибридната си сила. 💩
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Бих могъл да се възползвам от някои семена, ако някой има допълнителни. Не ме интересува какви са.

Започнах с някои семена, които ми бяха останали от един чувал среден клас, преди да направя последния си търг. Оставих мъжкарите да си свършат работата през първия сезон и в крайна сметка се сдобих с 1 килограм семена.
На следващия сезон направих моите неща, убих мъжките, с изключение на един, когото притиснах към едно от по-здравите и "особени" момичета, изкуствено осеменявайки, ако щете. Получих малко количество семена, които възнамерявах да продължа да размножавам и да започна да вплитам в други сортове. Нямам 100 долара за пакет от 10 семена, нито сега, нито някога, честно казано. Не ме интересува колко "специални" са семената...
Мисля, че генетиката малко или много дава някои добри начални качества и здраве, но също така отбелязва къде е таванът, що се отнася до качеството. Гадните семена ще са толкова добри, колкото и зелен да е палецът ви, по същия начин и най-добрите семена са толкова добри в ръцете на гаден производител.

Това са семената от среден клас. Количеството зависи от уменията ви за грундиране/обучение, необходими са няколко отглеждания, за да се усъвършенствате. По отношение на качеството мисля, че можех да се справя много по-добре. Това беше в къщата на партньора ми по това време. Бях много категоричен, че трябва да идвам всяка втора седмица след работа, за да ги подрязвам и храня с храна с високо съдържание на калий, но тя настояваше, че ще се погрижи за това. Разбира се, тя не беше и наполовина толкова мотивирана като мен и се отказа. Не са най-лошите сенси, които съм имал, но както казах, нищо особено.

Интересувам се и от спори, макови семена, гадости. Ще отгледам всичко, ако ми позволите (а дори и да не ми позволите)... ;]
 

Attachments

  • WV8UKYne6o.jpg
    WV8UKYne6o.jpg
    2 MB · Views: 24
  • GxFi9zwO8T.jpg
    GxFi9zwO8T.jpg
    4 MB · Views: 18
Top