Уличен фентанил от гледна точка на потребителя

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Добре, така че очевидно това, което се представя за фентанил на улицата, вероятно не е, но в някои от тестовете от една от нашите служби в миналото са се появили фентанил, алфентанил и суфентанил. Като потребител на интравенозни наркотици, тъй като повечето от нашите проби са били положителни за бензодиазепини, в Торонто има две програми за по-безопасно снабдяване. Тази, в която съм аз, където получавам 21 8 mg диалаудид на ден за опиатната зависимост и 6 10 mg риталин марка APO на ден както за моето ADHD, така и за 20-годишната ми зависимост от кристален метамфетамин. Риталинът изненадващо работи и да, аз ги инжектирам. Но аз все още получавам глад и имам имах време да кажа "не" на безплатни наркотици. Но дозата за Дилаудид все още не е почти достатъчна, тъй като все още се намирам в употреба поне ако имам пари 1 точка на ден. Положителното е, че мога да вземам хапчетата си вкъщи

Другата програма е програма за инжекционен хидроморфон, при която u трябва да отида на място. The Works в Торонто. И получаваш две инжекции течен хидроморфон на ден - веднъж сутрин и веднъж вечер. Някой, който е на нея, ми каза, че получава по 400 мл хидроморфон на ден, но това звучи погрешно. Моето разбиране е, че 2ml хидроморфон е същото като 8mg хидроморфон.

Просто се опитвам да спра да използвам улични наркотици и евентуално игли. За съжаление сърцето ми е увредено до такава степен, че пълното спиране е невъзможно.
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Но аз исках да кажа. Имал съм дилъри, които са казвали всякакви неща, като например как в него има карфентанил и какво ли още не, имах нито едно момче, което ми каза, че сам получава 100% фентанил от тъмната мрежа и го реже по поръчка по сила, но когато попитах дали носи ръкавици и респираторна маска, той каза: не, аз просто преливам от торба в торба.

Единственото нещо, което мога да кажа като потребител, ако получите филм върху течността на вашия готвач, тъй като тя започва да се охлажда си shit's е бил нарязан с dialaud lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Дългосрочната зависимост от опиати не оставя никакъв шанс за нормален живот, може би момчетата от

Наркомедицинска помощ

ще могат да ви помогнат.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Шегувате ли се с дилаудида? Това е произволно съкращение, да не говорим за скъпото едноһттр://.... Интравенозният дилаудид е най-добрият напън imo
 

Monei

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Как да разберете, че сърцето ви е увредено от опиоидите? Никога не съм чувал това да е така, все пак със сигурност бихте могли да се откажете от употребата, очевидно това не е лесен подвиг, но определено не е невъзможно.
 

holesingroin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Това е метамфетаминът, който нанася щети, а не предавката.
 
Top