Dead Drops Улични цени?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Винаги съм искала да попитам това, но никога не съм успявала да го направя!

Да кажем, че съм в САЩ, на Източното крайбрежие, джусаия, и имам 10 г 3ММК и 10 г МДМА. Намалявам всичко това до 1 г и използвам Dead Drop, така че, 20 очевидно много малки пакета, които отиват до куп тъпи богати колежани... Какво да таксувам? Да приемем, че това е най-добрият продукт в историята! (Вик към @DutchNarc0s!!!)

Започвам и искам да тествам костите на моята настройка, преди да се гмурна с главата напред в закупуването на оборудване, плюс имам нужда от "начални" пари за това...

Каква сума бих могъл да поискам, за да се продаде? Мога ли да изкарам достатъчно пари от първите 20 грама, за да си позволя поне основен комплект оборудване, или мислите, че ще трябва да продавам повече партиди от това?

Ако нещо тук не е кошерно, моля, просто ме ритни в топките и изтрий. Не се опитвам да нарушавам правила, за които не знам!..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Виждам около 150 долара за грам за MDMA. това неосъществена мечта ли е? (евентуално 2400 долара общо), ако всичко върви перфектно? Няма как, нали? lol
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Лекарствата не трябва да са евтини. Обикновено това става по следния начин:
Имате лаборатория и оттам започва да се формира цената на продукта. Произвеждате по 2,5 кг на седмица (малки обеми). Изчислявате цената на продукта на грам. Производството на 3 ММС или 4 ММС ще струва между 2-3 долара на грам (това е максималната цена). Произвеждате собствени мъртви капки от 1 кг и наемате няколко превозвачи, които да транспортират стоките ви до други градове и да произвеждат там мъртви капки от 100 грама.
След това в тези градове наемате хора, които ще получават мъртви капки по 100 г и ще правят от тях 50-100 мъртви капки по 1-2 г.
Крайният потребител трябва да вижда цена, която покрива всичките ви разходи, а бизнесът трябва да има надценка от поне 100 %.

Направете изчисленията:
Цената на крайния продукт е 3000 USD.
Превозвачът получава 100 USD за всяка мъртва капка от 100 g + разходи за транспорт, изчислени като цена на 1 km път = 1,5-2 USD.
Куриерът на дребно получава 12 USD за всяка успешно закупена мъртва капка, която е произвел.


Общо, ако сте организирали дистрибуторска мрежа в радиус от 1000 км от лабораторията, разходите за производство са
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Така 1 грам за крайния потребител трябва да струва 36 USD, а печалбата ви от 1 кг ще бъде 18000 USD.

Това е много груба математика. тъй като отнема доста време да се направят 1000 мъртви капки от 1 г, по-лесно е да се направят 2 г и да се продадат за крайния потребител за по-малко от 72 долара. да кажем, че вече можете да ги продадете за 60, в този случай не губите нищо от печалбата.

Може би можете да намалите разходите за транспортиране до куриерите на дребно. Но дори и да намалите цените и да работите приблизително по тази схема, то 10000 долара от всеки килограм ще печелите.

Освен това не забравяйте, че този бизнес не се крепи на доверие и не можете да се превърнете в агресивен гадняр. От превозвачите и куриерите на дребно трябва да се взимат депозити, за да не им е изгодно да присвояват стоки и да ви мамят. Също така не трябва да се отнасяте към нея като към нещо, което не е много важно. Трябва постоянно да осигурявате работа на служителите си, когато служителите ви разберат, че при вас винаги имат работа и стабилен доход - те ще бъдат с вас през цялото време.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Много ви благодаря за разбивката!
Абсолютно ми харесва идеята да наемам хора и да навляза в тази дълбочина, но през следващите няколко седмици, докато се уча, за съжаление съм дребен картоф и засега ще се справям сам!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Достатъчно е самостоятелно да произведете първия килограм, да направите 500 мъртви капки и да ги продадете, така че целият процес да започне и да не спира повече. Трябва да започнете с малки стъпки.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35евро за мдма, 40евро за 5 г ампф на Балканите (като краен потребител)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Това е изключително ценна информация за мен Благодаря ви @Jorg!
търся общо "усещане" за пазарите в "24
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
150 долара вероятно е неосъществима мечта. 100 долара/г. е това, което хората ще платят тук, а хората са странни. Някои предпочитат да купуват глупости, защото е по-евтино, отколкото да плащат за качество. Проблемът, с който се сблъсквате, е, че никой не знае, че разполагате с най-добрите неща. Ще е необходимо време и маркетингова стратегия, за да се постигне по-висока цена. Трябва да изкарате продукта на улицата, за да си създадете име.
 
Top