Стринг допинг

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Има ли ефективен начин за изработване на този продукт? Знам, че по времето, когато някои хора заравяха запечатани кофи с канап, прикрепени към вътрешния капак и точно над смес от амоняк или мурад и дървени въглища и синка за оръжие.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Използвайте аквариум за риба с вместимост 10 галона, от Mullins или mothers gun bulent, kingsford og light charchol, mop head, bnatured amonia "reg house hold amonia",1. Разбийте малко въглища н сложете 2-3 в. Високо н резервоара сгънете алуминиево фолио нн сгъвка С. След това го изравнете с правоъгълен пръстен, който се намира на дъното на центъра на резервоара, нагоре по страните и наоколо, за да се срещне точно в горната част на линията на въглищата.2 Порестата пушка е синя и се намира на половината път до височината на въглищата, за да се уверите, че тя е напълно уталожена на равно ниво,.3 Чиста амония в до линията на въглищата и фолиото,4 Изрежете жилата на мопа и ги начукайте на 1 инч. Настрани от капака, висящ надолу. Да не се втечнява и да не е далеч нагоре, може би на 1 стотен метър от гадинката. в началото на пролетта я заровете в разрасналата се на 3 фута височина, за да остане равномерна температура 74°. Последно след месец или повече го изкопайте и намерете на струните дрогата. Ако не е заровено, не позволявайте на светлината да стигне до него. И ако имате нужда от стринг допинг, не се колебайте да ми пишете директно тук, ние изпращаме в целия ЕС. Надявам се, че тази информация може да ви помогне.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ако сложите всички тези съставки в храната на вашата котка или куче и ги оставите да я ядат, тя се преработва в стомаха им и се метаболизира като супер огнена дрога. След това всичко, което трябва да направите, е да хванете урината им, да я дестилирате и ще получите чист кристал. Не е нужно да минаваш през цялото време и неприятности, за да заровиш аквариум с рибки и да чакаш един месец. Лично аз съм нетърпелив, така че просто отпивам глътки от урината, докато не съм доволен. Обичам да използвам сос тобаско, за да замаскирам вкуса. Ако искате малко, не се колебайте да се свържете с мен. Можем да осигурим продажба на едро на разумна цена и да доставяме в международен мащаб.
Надявам се тази информация да ви помогне.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
По дяволите ....как срупид са някои хора и защо лъжат, за да има други, които гонят призраци?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Не можете да направите дрога без амин. Откъде идва това. Duh - не е допинг, а просто някакъв химически разлив. Престанете да подвеждате, истинската информация е достатъчно трудна за намиране.
 
Top