Предложете ми даунлоуд!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
В рамките на последните години обърнах малко гръб на парти наркотиците и навлязох в света на предписаните медикаменти / даунъри.

Опитах много различни бензодиазепини като алпразолам, бромзепам, диазепам, оксазепам ...

И, разбира се, опитах различни опиоди като Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol и т.н. до суров опиум (който ми харесва най-много).

Струва ми се, че съм опитал почти всички вещества, за които знам и от които се интересувам, затова реших да ви помоля за съвети какво мога да опитам по-нататък.

Видях, че все още има интересни Rc-та, които изглежда имат по-силни ефекти от оригиналите.

Нещата, които ме интересуват, но изглеждат почти невъзможни за получаване тук в Европа, са тези сега незаконни лекарства като qualudes или стария вид бензодиазепини (rhohypnol), които имат по-силни ефекти като тези даунъри, които можете да получите сега.

Така че би било хубаво да прочетете за вашите предложения!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
как е с ghb?

ако се интересуваш от дисос, предлагам да се занимаваш с дхм. не съм го правил от цяла вечност, но беше доста забавно, предполагам. веднъж имах извънтелесно преживяване с висока доза lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Спомням си, че Ambien имаше хипнотично покритие върху оригиналното основно лекарство. Чудя се какви други лекарства от хипнотичен тип има?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL силна подправка - само едно бликване ме удря в земята за повече от ден.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
О-ДСМТ, етометазен(суперсилен!!) или клоназафон или други подобни звучат интересно. Един супер силен бензо би бил интересен...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Метонитазенът е най-силно действащият -зен. По-евтин е от фентанил, но е същият
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Диетилетер
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Аз съм в същото положение, но не защото не са ефективни, а защото имам друг вид разстройство на съня. Пристрастен съм към опиоиди, и то дори не към силни опиоиди (където през последните години 99% са само зеници, които са ужасен клас, много висока аналгетична сила, като при повечето от тях има плоска еуфория и никакво топло телесно благополучие, просто са добри за кимване или отпадане - освен че унищожават толеранса много бързо и още по-дълго време за възстановяването му) - затова ако не сте пристрастен към опиоиди със скриптове, избягвайте ги, докато най-накрая подходящите нови класове не започнат да заместват Зенс (казано е, че въпреки омразата ми е certainy по-добре от мексиканския картел напълно произволна смес всичко в едно ксилазин подсилена дрога, поне силно пристрастените към опиоиди могат да използват Зенс безопасно..фактът, че няма RCs опиоид между 2х и следващата стъпка 70х е празнина, която трябва да бъде запълнена от години).

Избягвайте и бензо, поне ако е предназначен за дългосрочна ежедневна употреба. Ако е спорадична, то ако триазоламът не действа, не бих губил повече време с това семейство.

Това, което търсите, тъй като споменахте Метаквалон (в момента е единственото съединение, което помага при моя проблем), са агонистите на Габа-А - ако не сте човек с компулсивни рискове от предозиране, единственото, което можете да намерите в областта на медицината, предписано за някои случаи на много висока СДВХ, които трябва да приемат наистина тонове лиздекс амфетамин през деня, предписано в САЩ и Обединеното кралство, е Пентобарбитал, но тук наистина не можете да се прецакате с дозите.

По-безопасните алтернативи, съответно тези, които можеш да намериш, тъй като барбитуратите, въпреки че са един от любимите ми класове (някои от тях са "успокоителни" само по дефиниция - тъй като имат някаква част, в която приливът и еуфорията превъзхождат основните наркотици като амфетамин/кокаин), са много опасни, ако не се използват много правилно, а фармацевтичните, които все още съществуват, са напълно безполезни. Фенобарбиталът има безумен полуживот. И никой вече не прави таен синтез на тези от златната ера на развлекателните - това са тези по-долу:

(забележка: подробностите за фармакологията са цитати и извадки от хора с подходящи познания - за съжаление аз нямам никакво образование по химия или фармакология, но съм ги оставил в бележките, за да можете да правите допълнителни проучвания или да говорите с други компетентни лица)

- Каризопродол - Това е повсеместно разпространено и се метаболизира в мепробамат, който се свързва с мястото за свързване на барбитурат/пиктоксин - а самият каризопродол има свойства, подобни на метаквалон, преди да се метаболизира в мепробамат. Той няма същата магия като метаквалона, но обикновено се нарича диетичен метаквалон и е много лесен за получаване. Може да се наложи да експериментирате малко, тъй като има много стръмна крива на дозовия отговор, а индийската фармация е известна с това, че не контролира качеството.

- Габоксадолът е габа агонист, който се набавя много лесно и евтино, предполага се, че е подобен на мусцимола, но не е халюциноген.

- Бретаценил - това е частичен агонист с висок афинитет и интересното при него е, че въздейства върху комплексите на GABA-A рецепторите, съдържащи алфа 4 и алфа 6 субединици, в допълнение към съдържащите алфа 1,2,3 и 5, към които са насочени другите бензодиазепини.

Излишно е да казвам, че най-добрият, който със сигурност ще подейства, но дори и в този случай, със сигурност не е за редовна употреба и е трудно да се получи правилната доза, е GHB.

Друг подход, различен от Габа-А, би могъл да бъде талидомидът. Моля, обърнете внимание, че ако сте жена и сте бременна или/и възнамерявате да забременеете, той НЕ ТРЯБВА да се използва абсолютно, ако го използвате преди бременността, спрете го напълно 6-9 седмици преди това.

Друг много различен подход, но заслужаващ внимание, би могъл да бъде Daridorexant.

Последният, който всъщност работи много добре за някои хора, които срещнах, е Тримипрамин - но трябва да потърсите течния такъв/бутилката, където 1 капка = 1 мг. Много е важно, за да не се чувствате уморено зомби на следващия ден, да вземете правилния брой, ако уцелите сладкото място, ще имате добър сън, без да се чувствате замаяни на следващия ден.

Имам още варианти, които бих могъл да изброя, но тук навлизаме в по-неизвестни или опасни съединения, бих започнал първо със споменатите тук, тъй като те могат да се набавят сравнително лесно.

Успех!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Благодаря за дългия отговор!

Аз съм от Средна Европа, така че не съм сигурен колко лесно е да се получи това вещество тук

За съжаление се разболявам от габа, тук той се нарича прегабалин.

Може би можете да ми дадете някаква информация чрез pm, ще бъде супер хубаво!
Btw das m not a nood or beginner, so mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Фенибут hcl е доста хубав. Не прекалявайте с него или ще бъдете извън строя за няколко дни
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
За съжаление това не е ползата, която im търси, но thx за съвета.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Изглежда, че съм хвърлил всички съответни вещества.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Те работят само докато не работят.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, като хипнотично средство опитвали ли сте Lormetazepam / Noctamide и ако добре разбирам, бихте могли да опитате Nozinan, който има седативен ефект без страничен ефект Пишете ми за повече подробности за..
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Интересни..
какви са причините, поради които бихте предпочели този пред Temazepam или пред Triazolam?
Разполагате ли с подробна информация за използването на правилното количество прегабалин като ""потенциращо средство"" за бензо?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u знаеш ли къде да ги получиш в Европа?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Какъв е смисълът на ноктите? Мога да предоставя
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Аз съм от Австрия
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
През следващите няколко дни ще добавя този продукт на пазара
Ще ви уведомя, в случай че се интересувате от сключването на сделката
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Лишаването от сън може да бъде забавно!
 
Top