Question Синтез и продажба

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Добър вечер на всички,

преди всичко благодаря на авторите за огромния обем на ресурсите, които се намират тук.

Имам 2 въпроса :

Бих искал да започна да синтезирам метамфетамин и амфетамин и бих искал да знам дали има алтернативи на продукти, които не се намират лесно, като P2NP (или начини за синтезирането му)

Посещавам форума редовно от 2 месеца, днес реших да се регистрирам.
Аз съм доставчик (кокаин и марихуана), но не разбрах как става продажбата на стоки, в случай че хората се интересуват?

Предварително ви благодаря за отговорите.

Мерибел
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Наистина не знам дали има алтернативи химически съединения за амфетамин, но моята гледна точка може да бъде, но ще бъде опасно да се вземе, ако искате да направите това 2 амфетамини, които трябва да знаете, ако нямате expirience, дори не мислете за метамфетамин, той изисква 1 година синтез на наркотици, не забравяйте да бъдете внимателни с наркотици.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Имам опит в синтеза на наркотици, някой ме попита за амфета и метамфетамини, затова се захващам с това!
Благодаря за отговора, приятелю
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте. имате предвид продажби в даркнет или продажби чрез форума на ББ?
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Здравейте, колега, и двамата !
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
@HEISENBERG би могъл да ви отговори подробно. Можете да направите магазин в тъмния пазар и да ги продавате там. Също така можете да направите собствен уебсайт, да го популяризирате и да продавате чрез тази уебстраница.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Благодаря за отговора, господин Патън!
Ima waiting @HEISENBERG for more information then :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ако сте доставчик на кокаин и марихуана, защо бихте се занимавали с метамфетамин и амфетамин?
Но ако го правите, нашите експерти могат да ви помогнат със синтеза и прекурсорите.
Що се отнася до продажбите, всичко е просто - продавайте на същите хора, на които продавате кокаин и марихуана. Или рекламирайте при нас, купувачите ще бъдат намерени бързо за добър продукт.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Здравейте, сър,

Марихуаната, която доставям, идва от собствената ми оранжерия, а кокаинът събирам непосредствено след като бъде произведен.
В момента получавам заявки за метамфетамин/амфетамин и искам да продължа да гарантирам "домашно" качество.

За продажбата, разширяване на хоризонтите ми с интернет е нещо, за което вече бях мислил и именно попадайки на вашия форум, който ми изглеждаше сериозен, мислех да пресека стъпката.

Във всеки случай, благодаря ви за отговора и благодаря на говорителите на форума, които осигуряват отлична работа.

Мерибел
 
Top