Експертите от форума са ваши помощници по пътя към целта.

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Нашият екип на форума се състои от голям брой хора - от технически експерти до юристи. Но най-важните и ключови служители са нашите експерти! Нашите експерти имат обширни теоретични познания и богат опит в областта на синтетичния синтез на лекарства. Експертите ни имат зад гърба си хиляди тонове произведени синтетични наркотици, стотици хора, обучени в малки и промишлени производства. Всички тези знания и опит те са готови да предадат и го правят с удоволствие.
Време е да ви ги представим и да ви разкажем малко за тях:

GmHZzJQj9Y
Експерт-химик с 15-годишен опит в тайни лаборатории.
Експертизата и интересите ми включват промишлен и лабораторен органичен синтез, дизайнерски наркотици, прекурсори, правни въпроси, както и закупуване на химически реактиви.Ще се радвам да помогна за организирането на лаборатория, да преподавам синтез и да давам съвети относно законите във вашата област.


Свържете се с експерта



5X0RtePhIf
Унтерграунд химик с опит от десетина години в производството на добре познати и уникални непознати лекарства. Владея оптимизацията на синтеза, варираща от използването на битово оборудване до високо мащабиране на фабричен тип производство. Отворен за комуникация, мога да науча човек от нулата и да обменя опит с компетентни хора.


Свържете се с експерта



KWb0a6rpuZ

Експерт химик с 6 години опит в областта на органичната и аналитичната химия на забранени вещества. Имам широка компетентност в областта на аналитичното оборудване, физикохимичните методи за анализ, лабораторния органичен синтез. Освен това имам познания в областта на промишления синтез и оборудване. Ще се радвам да помогна при всякакви лабораторни въпроси, като лабораторна стъклария, оборудване, прекурсори, аналитични тестове, синтез за производство на лекарства и т.н.


Свържете се с експерта



NKs367q5Rn

Около 5 години се занимавам със синтез на различни незаконни вещества. Имам голям опит в организирането на лаборатории, търсенето и закупуването на реактиви и оборудване. Консултирам в областта на синтеза, мащабирането на процесите, пречистването на веществата, решаването на различни технологични въпроси, свързани с производството на наркотици. Моля, свържете се с мен в лични съобщения за помощ.


Свържете се с експерта




YwJZFavx83
Химик, изследовател, опит в областта на органичната, неорганичната, металоорганичната и координационната химия. Опит от 14 години. Работа в лаборатории и промишлени предприятия. Разработване на методи за синтез в лаборатории и промишлени предприятия.


Свържете се с експерта
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top