• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington Повторното въвеждане на чувашкия език

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, колеги пирати на С. С. Мъртвата американска мечта!!! Пиша това като начин да ви съобщя, че от този момент съм с нов акаунт. Бях напълно забравила за този сайт през последната година и не бях влизала, но преди това доста време дебнех и копирах рецепти в бележника си.


Точно така, почувствах, че би било разумно да се уверя, че ако нещо се случи и възможността за влизане в интернет бъде изключена за дълго време, все пак ще бъда добре. Не ме наричайте подготвител, предпочитам да съм прагматик и съм си набавил тези рецепти, за да мога винаги, когато се случи нещо, което изглежда все по-неизбежно с всеки изминал ден, да разполагам с алхимичните си знания и умения. В йерархията на личните ми нужди единствените неща, които са по-високо в списъка от наркотиците, са любовта/семейството, храната, въздухът и водата, но те са почти всички на първо място.

Колко според теб ще струва/ще бъде оценен човек, който знае как да направи малко химия, така че оцелелите от ядрен холокост да имат лекарства и болкоуспокояващи? Шегувам се, донякъде.

Силно се надявам да не се окаже, че в крайна сметка сме триумфирали над всички глупости, които са направили по този начин наркополитиката и затворническият индустриален комплекс, колкото и да ми се иска да мога да използвам маковете, които съм отгледал и изсушил, в някои наистина забавни и увлекателни експерименти, които биха изисквали А. А. Чувствам, че би било горчиво, ако ядреният холокост беше това, което ми даде тази възможност. Добре, така че сега мога да си легна, знаейки, че постът ми за повторното въвеждане определено ще бъде прочетен от някого и със сигурност ще изглеждам като луд.


Аз съм напълно странен, ще се съглася с това, но аз просто съм изтрит, най-малкото малко химически подобрен и знам, че страховете от състоянието на света и нашите психопатични кръвожадни лидери са универсални страхове и затова се чувствах доста добре да отида там. Но това е всичко за сега, пожелайте ми късмет да разбера паролата за стария си акаунт, за да мога да забравя, че съм направила този пост, и се надявам и вие да го направите!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Видях юмрука на Хънтър С. Томпсън, който Деп направи в Колорадо, и си купих тениска на таверната "Уди Крийк". Поклонническо пътуване на сортовеһттр://.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Добре дошъл обратно, мой човек!
 
Top