Най-простата изомеризация на CBD->THC

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Този процес може да бъде извършен за < 1 час. Ще имате нужда от:
  • Зеолит на прах схранително качество
  • CBD изолат
Процедура:

Смесете 1 част CBD изолат с 2 части зеолит (напр. 0,1 г CBD, 0,2 г зеолит) в хартия за печене. Опаковайте хартията за печене възможно най-плътно, след което я увийте в алуминиево фолио възможно най-плътно. След това загрейте фолиото до 130°C за 12 минути.

НЕ ПУШЕТЕ!
Зеолитът е вреден за белите ви дробове. Можете просто да го изядете и да получите бърз наркотик.

Резултатът е приблизително 50% THC от теглото
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Това реално ли е?
 

triwps369

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
можете също така да извлечете thc от зеолитната смес с помощта на вода, зеолитът няма да се разтвори във вода и ще потъне, докато thc ще изплува.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Мисля, че това не може да работи
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Работи, но не е добър за бизнеса. твърде много нереагирало cbd

можете да премахнете повечето зеолит, като добавите изопропил към готовия продукт и го поставите във фризера. след около ден повечето зеолит потъва на дъното. повторете това 2 пъти и филтрирайте крайния продукт с филтър от спринцовка
 

Karambbol

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Да, определено е истински. Добре е за лична употреба, ако имате достъп до евтино cbd
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Ще получите по-добри добиви, ако рефлуксирате зеолита (под формата на молекулни сита с размер 4А) с киселина на Луис.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Това е вярно, обаче зеотехниката може да бъде направена с много минимални инвестиции, както в, зеолит, който е литърна глина, cbd - което е скъпата част, хартия за печене и алуминиево фолио, когато променяте рН на зеолита, използвайки нещо като p-TSA, тогава ще ви трябват неща като ph сонди, дестилация на къси разстояния за разделяне на изомерите, вакуумна помпа и обща стъклария
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
CBD е какво, m8?
8C1bcHl7U5
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Имам предвид в сравнение с другите съставки на зеолитната технология, а след това и за средния потребител. хубав тайник, ако произвеждате в такъв мащаб, използвате ли нещо като Amberlyst 15 за изомеризациите си?
 
Top