Question Началото

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Здравейте, искам да започна да се занимавам с производство на метамфетамин, но не знам откъде да започна, нито химическите елементи, може ли някой да ми посочи отправна точка?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Отправна точка е закупуването на реактиви и лабораторно оборудване в съответствие с избрания маршрут, като повечето от реактивите могат да бъдат закупени от китайски доставчици
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Благодаря ви много
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Много сте добре дошли, мога да ви препоръчам няколко продавачи, от които купувам, но докато купувате чрез ескроу, не би трябвало да се притеснявате да бъдете измамени. Ако вашият синтез ще изисква P2P, препоръчително е да го получите от BMK Glycidic Acid CAS 5449-12-7, който се купува от Китай

 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Не съм експерт, но съм почти сигурен, че G.Patton или William Dampier ще се радват да ви помогнат
Ако трябва да купувате реактиви, но някои основни като метанол, етанол, изопропилов алкохол, солна киселина, сода каустик и т.н. ще бъдат много по-евтини за закупуване на място поради разходите за доставка от Китай
Полезни видеоклипове: синтез на амфетамини

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Той е много стабилен и лесен за преобразуване, натриевата сол може дори да бъде предпочитана, след като p2p е пречистен реагира с N-Me-формамид, последван от реакция на термично деформиране в кисела среда.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Също така, моля, внимавайте за опасностите и винаги не забравяйте голяма мокра кърпа наблизо, за да покриете настройката, ако тя показва признаци, че иска да експлодира.
 
Top