Състоянието на наркотиците около мен.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Разговарях с друг член и му разказах за местната " наркоманска сцена". Нарича се така, защото никой дори не знае какво, по дяволите, си купува, а е просто случайна купчина гадости в торба. Хората падат като мухи, когато се снимат с тези неща.
За да е ясно, никога през живота си не съм си и помислял за тайни опиати за развлекателни наркотици. Не е нужно да видиш 2 наркомана, за да видиш, че това е бичът на земята. Преди 2 месеца видях как едно момиче на велосипед скочи от него и се наведе на поляната на армията на спасението, за да вземе пакетче "дрога". Исках да докажа правотата си на това момче, затова написах в "Drugs data.org" и просто искам хората да видят това. Това е началната страница, не съм търсил, филтрирал или правил каквото и да било, освен да направя скрийншот на първата страница. Мисля, че трябва да обикаляме по улиците и да избиваме кучешките лайна, ако хората смесват тези глупости
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Това не е изненадващо. Когато създадохме този форум, тъкмо се замислихме за факта, че е почти невъзможно да се намерят качествени лекарства. Повечето от продавачите смятат за нормално да разреждат добрия продукт с различни примеси. Добре е, ако тези примеси са безвредни, но това не винаги е така. И не става въпрос само за опиати, а за всичко.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Аз съм много близо до Бостън, така че ако живеете извън градовете, това, което виждате в този списък, е това, с което трябва да започнете! Тъй като повечето дистрибутори получават доставките си в града и ги носят в по-малките райони, за да ги разбият, като, разбира се, добавят към тях своята порция глупости, разреждат ги още повече, като същевременно повишават цената. Аз съм дългогодишен потребител на опиати и не мога да обясня количеството на шибания ад (поради липса на по-добър термин), през който ми се наложи да премина през годините. Истински хероин не е имало вероятно от 15 години. Донякъде мога да разбера необходимостта от разреждане на фентанила до известна степен, защото дори и добре посветените хора представляват риск от предозиране по една или друга причина. Лично аз не бих имал нищо против да се смеси малко кокаин (или нещо друго), защото поне все още получавам "наркотици" - особено ако съм го знаел предварително. Качеството не само на продукта, но и на хората, които участват в него, ме доведе до края на търпението ми до крайности, особено като "мило момче", което съм, прави много по-лесно да се възползвам от него. Аз съм с теб @FritBuchner, бих искал тези шибани майки да бъдат подведени под отговорност. Удовлетворяващо е да си този, който го прави, но просто не си струва да ги държиш отговорни - или поне да се занимаваш с правните последици. На всеки няколко години щях да ударя една от тези точки на пречупване, за щастие съм малко по-възрастен и по-мъдър и се научих от грешките си, откъдето идва и откриването на тази общност, която оценявам много. Не очаквам гладко плаване занапред, единственото, което мога да направя, е да проявя собствената си предпазливост и да остана оптимист.
В края на краищата ние сме във война, приятели. Бъдете в безопасност там.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Почти съм сигурен, че ръководител на цялата фентъзи сцена тук е полицията. Те привидно арестуват едни хора и пускат други, които са били хванати да правят точно същото. Изглежда, че когато някой започне да пита много за това, той прекалява с дозите. Твърде лесно е да убиеш един наркоман, просто му продаваш някакви неразфасовани неща и никой не бие на очи. Аз обаче със сигурност няма да вляза, само чувам хората да говорят и виждам некролозите. Не пускам никой от тези хора в къщата си, въпреки че имам охранителни камери, от които не можеш да се скриеш. Има едно място, 4х4' в целия ми долния етаж, което не мога да видя. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Съгласен съм с това. През еър форс едно минават повече гадости, отколкото през което и да е морско пристанище или граничен контролно-пропускателен пункт.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Да, купуването на неща на място често е лоша идея. Хората режат и шнуроват всичко и това е гадно.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Малко късно се включвам в тази тема, но въпросът ми е ясен, тъй като се намирам в един от най-селските райони на моя щат, който в исторически план е имал достъп до повече лекарства от много градове допреди около 15 години, когато докторът и няколко фармацевти бяха заловени. Другите доктори пропуснаха града и има само няколко медицински сестри в рамките на 50 мили във всички посоки. Фентъзито е достигнало и дотук, а наркотици като кокаина винаги са били тъпкани по дяволите, докато стигнат до нас. Единственото нещо, което някога сме имали на най-високия рафт, беше метамфетаминът и тези дни също приключиха отдавна с репресиите срещу псевдо и безводния. Качеството тук е на най-високо ниво, колата може да се продаде за 125 грама, ако е 85 % и повече, всичко останало е 40 % или по-малко, ако имате късмет. Цените на лекарствата са доста по-високи от пазарните и са трудни за получаване. Пресованите хапчета вече са навсякъде, а хората организират бдения за жертвите на предозиране, защото всеки познава някого. Продавам само истински лекарства по някаква причина, това е услуга, а не бизнес, защото не печеля много пари, но си представям, че спасявам един или два живота тук и там, като давам лекарства на хора, които иначе биха си купили боклук другаде. Не става въпрос само за фентъзито или за разфасовките, а и за самите преси, дори и за чистите, които затрудняват продажбата на истинските продукти и създават повече трудности за нас, продавачите на лекарства. НО се разправя с пресите и това привлича лошо внимание. Търсих медикаменти на друг пазар, над 50 продавачи, 14 страници и 90% бяха фалшиви. Изгорете ги всички. Като дългогодишен потребител на опиоиди дори аз съм съгласен с Фрит. Гадината е лоша, повечето не могат да функционират в реалния живот. Може би имам късмет. Никога не съм взимал пресовани хапчета, нито 1 за 25 години, но съм се сблъсквал с лош кокаин и лош хероин. Фент и някакво "неидентифицирано вещество." Ще го изхвърля на боклука, преди да си помисля да го продам обаче. Дали е алчност? Или просто зли хора, на които не им пука за тези, които им дават постоянна заплата?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Исус просто е безопасен и тества лекарствата си. Не си заслужава да умираш заради това
 
Top