Третирайте ? искам само няколко съвета... CAS bmk прах навън

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Така че след известни затруднения започваме с нищо

cas 5449-12-7 Преобразуване Получава се фосфорна киселина 75/85 или сярна киселина 98..

Ще направя това навън имам 1 кг бмк глицидат натриева сол.

някакви съвети все още не притежавам никакъв вид стъклария, освен някои адаптери и асансьор..

През времето, когато не бъркам или акумулаторът ми бърка, ще добавям мравчена киселина към nh4carbonate... или има по-бърз и по-добър начин за получаване на формамид ?? просто загрявам разтвора до 160c за един час... вакуумната дестилация сега не е възможна.

Звучи или изглежда, че съм мързелив, но не мога да направя някакъв тест, ще го направя на 3 етапа. 1kg bmk прах -->p2p следващата вечер дестилация с пара и приготвяне на формамид, етап 3 leuckart

всякакви съвети са добре дошли
Използвате ли съд от неръждаема стомана?
hdpe за първото преобразуване p2p refluX необходимо в смисъл на добив или просто добавете киселина.
стъклото ще бъде доставено на етапа на Leuckart.

Благодаря за всички съвети

пс мразя този начин на работа с химикали, обикновено ми харесва да наблюдавам реакцията и да не бързам, но сега не мога и нямам опит в този стил.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Страхотна аргументация!
Но всички проблеми, отнасящи се до синтеза, е по-добре да се обсъждат тук - б/амфетамин-фенилетиламин.2/
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Както и да е, опитах се, но не е линк, ако е трябвало, не знам... моите извинения

ps Някой има опит с натриева вар и реакцията с натриева сол на карбоксилната киселина.
Така че добавям моята CAS 5449-12-7 към вар на прах ( содената вар е смес от NaOH и CaO).
Кажете ми как да го преместя на правилното място
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Ако не можете да отворите връзката, отидете на "технологии за синтез и анализ"
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Успешен ли беше преводът, брато?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Намерих го! не беше тук за известно време малко изгубен
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Why u buy powder bmk glicydate if is Simple made speed from p2np and also is Simple made p2np ??
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Страхотно!
Но ако имате някакви допълнителни въпроси, не забравяйте да ги зададете!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Защо е по-евтино ??? p2np ви струва 300/kg bmk прах 150/ kg и мразя желязната бъркотия. и нямам Nabh4, отколкото е страхотен прекурсор
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ако не бъркам, добивът е по-добър при P2NP -> P2P и можете да опитате да направите P2NP с бензалдехид. Във форума е публикуван подробен видеоклип за това как да го направите. Бензалдехидът като цяло е много евтин ( аз самият мога да си го набавя за около 40$/kg )
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
да или можеш да го направиш от толуол, но нитроетанът ? реакцията на Алдол, опитах я веднъж, но направих нещо отром и получаването на нитроетан не е толкова лесно ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
За да направя p2np, ми трябва нитроетан, който също е скъп, не си струва за мен
глицидатът е евтин и за преобразуването е необходима само киселина, а амониевият формат/формамид също е евтин и лесно се набавят тези химикали.
 
Top