Синтез на тропарил

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, може ли някой от администраторите или членовете да ми посочи правилния път за синтез на тропарил hcl, известен още като (-)-2β-карбометокси-3β-фенилтропан.
не мога да намеря никакви статии за синтез.
Благодаря ви
 

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Тя често се синтезира от кокаин, вярвате или не,

Свободната база на кокаина в диетилов етер се обработва с калиев хидроксид и 37% водна солна киселина, за да се отстрани метилекгонидинът, като се получава бензоена киселина като страничен продукт.

Метилекгонидинът се екстрахира и реагира с фенилмагнезиев бромид* в THF при температура 80 С, като се получава тропарил сред няколко странични продукта, като тропарил може да бъде изхвърлен чрез киселинно-основна реакция.

Надявам се, че съм ви насочил в правилната посока, моите DM са винаги отворени за допълнителни въпроси.

С най-добри пожелания,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Не че ме мързи или нещо подобно, но случайно да имате подготвителен препис за първата стъпка? Също така има много литературни данни за рксн на Гриняр, но мисля, че температурата, която сте имали предвид, е отрицателна (не са проверени данни, а само предположения)
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Благодаря. Това е много изненадващо, доста безсмислено се опитва да направи да направи да види цената на кокаина. Но като казвам това, как китайците го продават, или това е просто фалшив продукт
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Той е междинен продукт в 90% от всички кокаинови синтези, просто изберете изходния химикал. Продават го от Китай в Alibaba, ако сте толкова смели
 
Top