превръщане на течен метамфетамин в кристал

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Преди всичко искам да пожелая на всички приятен следобед, моята компания успя да договори варел със 100 литра течен метамфетамин, работя в сферата на продажбите и не разбирам много от химическа част, срещам хора, които разбират малко, и дойдох тук, за да помоля за помощ от вас, за да ги превърна в кристали, като MDA или MDMA, тук, в моята страна, има треска за метамфетамин, който се продава като MD, но в някакъв момент химикалите може да са погрешни, този MD, когато излезе от ципа или херметически затворения съд, започва да се топи сам и ако се остави да изсъхне в естествен вид, се превръща в кристал, ако се изложи на малко по-висока температура, също се топи, дори когато го разбърквате директно с ръка, без да използвате ръкавица, започва да се топи.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
въпросните снимки, които изпратих, са на продукта, който продават като "mdma", че кристалите се разтапят и стават течни, при теста с реагент не реагира напълно лилаво, а е между жълто и лилаво, това е някакъв амфетамин
 

Attachments

  • 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Използвал ли е някой този материал? Какви са били ефектите? Всъщност може да има смес от продукти. Метамфетамин и амфетамин или MDMA и MDA поради характеристиките на технологичния процес. Хидрохлоридните соли на втория се страхуват от влагата и се разтапят дори от влажен въздух. За първата стъпка вземете минималното количество вещество и го разтворете в прозрачно стъкло в топла чиста вода. Вземете минималното количество вода за разтваряне. Препоръчително е да измерите теглото на мокрото вещество (например 1 g) и количеството вода (в ml). Въз основа на получените резултати ще продължим напред.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте, ще се опитам да ви помогна. Какъв вид метамфетаминова сол купихте? Или имате метамфетамин на свободна основа в бъчвата?
Какъв реактив за изпитване сте използвали?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Разтопяване на кристали. Кристалите поглъщат вода от въздуха и се топят. Това обикновено се дължи на твърде бързо повишаване на температурата на реакцията или на събиране на твърде много висококипящ материал по време на дестилацията. Най-напред те се поставят във филтриращата колба и се прилага вакуум, за да се изсушат. Те са Секрети от метамфетамин, накиснати в етер или толуол и филтрирани. Ако това не отстрани проблема, намаляването на материала до 50 % чистота би трябвало да се погрижи за него.
[Тайните на производството на метамфетамин: Включително рецепти за MDA, екстази и други психеделични амфетамини] стр. 31
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1

Благодаря за завръщането на братята тук, като започнем от Уилям, да, те са използвали този материал и ефектите са относителни, при някои има много силни реакции като умствено объркване, ускорение, стил МДА, много голяма продължителност, някои клиенти посочват, че не усещат никакъв ефект, което сочи, че крайният продукт, който лабораторията произвежда, не е напълно еднороден, смятам, че нямат дори магнитна бъркалка. Относно процеса, за който ме попитахте, можете ли да бъдете по-конкретен? Буквално химията никога не е била силната ми страна, но този форум ще се превърне в новия ми източник на проучвания, вземам 1 грам от веществото и го слагам в колко мл топла вода? доколкото съм запознат, тук режат MD като кокаин, превръщайки 1 кг mdma в 5-6 кг от тази смесена глупост.


@G. Patton Снимките, които изпратих, са на кристал, който тук продават само като европейски MD, но всичко е произведено тук, в нашия регион, за барела единственото, за което ме информираха, е, че е течен метамфетамин, това е някаква мазна жълтеникава течност, която при излагане на открит въздух извън барела кристализира сама. реактивът, който беше тестван, е МАРКИС, вече взехме друга партида от същата лаборатория и понякога реагира много лилаво, понякога напълно жълто, никога не е добро вещество и ефектите са винаги едни и същи, големият страх, който имаме, е да останем в ръцете на тези хора, които изглежда не знаят и най-малкото, което могат да правят, дотолкова, че аз с един колега, който е техник по химия, че приемаме някои въпроси от хората там, защото дори лабораторията не знае защо този "MD" се разтапя извън вакуумен / херметичен съд. От това, което сме говорили, се опитвам да получа процеса, който използват, и рецептата им, за да видя какво правят погрешно, знам, че там се стремят да ускорят процеса колкото се може повече, те са един от малкото производители и търсенето е много голямо, ускоряват както нагряването, така и охлаждането на продукта, ще погледна линка, който ми изпратихте, благодаря ви предварително за вниманието! r друг въпрос, когато споменавате вакуум, това ще бъде ли например вакуумна помпа? Спомних си за процеса за отстраняване на бутана, когато правим екстракция на BHO в марихуана, не знам дали процесът би бил подобен.

Тест с реагенти https://ufile.io/mdwm9si8

@edit i cannot acess "secrets of methanphetamine...." I dont have acess to open
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
QblIMROaxH

MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
Тайните на производството на метамфетамин: Включително рецепти за MDA, екстази и други психеделични амфетамини
Година: 2009
Страници: 225
Файл: за изтегляне

Отвъд всяко съмнение това е най-добрата книга, писана някога по темата за тайната химия, от когото и да било, където и да било, когато и да било, по всяко време, за всеки случай! Вашият скромен и милостив чичо обучава шампиони вече повече от 20 години и този тур де форс на тайната изобретателност е живото доказателство, че играта не ме е подминала. Това, което тази работа разкрива, дори повече от другите ми книги, е пълната безполезност на така наречената "война срещу наркотиците". Разбира се, не може да има такова нещо като "война" срещу неодушевени предмети - може да има само война срещу хората. Безкрайното добавяне на все по-често срещани химикали към списъците, които трябва да бъдат наблюдавани от американската тайна полиция, не е направило нищо, за да спре неутолимия апетит на нацията към незаконните наркотици. И така, какви нови лакомства има в осмото издание? Откакто написах седмото издание на тази книга през 2004 г., всички хапчета с ефедрин и псевдоефедрин бяха изтеглени от рафтовете и сега са предмет на "показване на документ за самоличност". 1 открих много прост и ефективен метод за приготвяне на собствен ефедрин и псевдоефедрин в потенциално големи мащаби с помощта на материали от железарии и магазини за здравословни храни. Добавих и нови процедури за приготвяне на метамфетамин, които напълно премахват необходимостта от набавяне на йод или червен фосфор или безводен амоняк. Преработих и предишните рецепти, за да позволя използването на по-слаби или фалшифицирани материали, които сега се намират по рафтовете. Какво ще кажете да забравите за всички тези хапчета и да си приготвяте кренвирши от канелено масло? Знам, че това ще ви хареса! Или може би да си направите магазин, използвайки обикновени ароматизиращи съставки") Или пък някой от най-разпространените и лесно достъпни промишлени химикали, които никога не могат да бъдат поставени под някакъв ефективен търговски контрол? Насладете се на последната част от "Списание за тайни готвачи". Той ще ви образова, забавлява и разклаща стълбовете едновременно. Ще останете доста доволни, сигурен съм!
 

Attachments

  • arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,417

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Да, това означава да вземете вакуумна помпа и да изложите под ниско налягане няколко минути за изпаряване на разтворители и други висококипящи материали. На снимката можете да видите филтрираща колба (колба на Бунзен), която може да се използва за вашата цел.
ZHdQXxvgpm

Мисля, че се получава нещо странно. Според думите ви имате свободна от течност основа. Но не съм сигурен, че това е метамфетамин, тъй като лилавият цвят с реактива MARQUIS дава MDMA/MDA/MDEA, а жълтият цвят - метилон.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ако научите реакциите им, ще ни бъде по-лесно да изчистим продукта. Разтворете във вода - от 1ml за 1g и по-нататък до 3-5ml.
 
Top