Question Типични цени за LSD в насипно състояние?

CuriousChemist4

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Някой има ли приблизителна оценка каква би била цената на насипно количество LSD (например един грам) в наши дни? Какво ще кажете за цената на книга (10 листа) със стандартна доза (100-150 грама)? Благодаря
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Без да познавате никого в някое от семействата, ще платите около г за грам Разбира се, ако се нуждаете от някой от тези хора, не бихте задали въпроса
 

Chesterlen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Дали погрешно сте прекъснали, когато сте казали "ще платите около __ грама за грам"? Дали ще бъдат подобни цените за продажба, а не за покупка и в страни извън САЩ/Канада, ако приемем, че някой има връзка, която би желала да купи тези големи количества. Каква би била добра начална сума за преговори?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Като че ли това е вид сделка, която бихте направили веднъж в живота си, вероятно бихте могли да преговаряте за 5000usd за 10g . Преди около 7 години направихме сделка за 10 г и платихме шест и половина за . Това се случи само защото един от хората в нашата група беше член на семейството Искрено ви желая късмет, но ако това се случи в днешно време, ще трябва да отида през гама гоблин и да платя цената на дребно, кажете ми как се оказват нещата съжалявам, че не мога да помогна повече
 

jimjim81

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ако имате някои за продажба, аз съм запален
 
Top