Нестандартен синтез и съвети за настройка на 4ММК

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Въпросът ми е, че познавам човек, който по очевидни причини остава личен и също така не иска просто да сподели подробности за настройките си, но от разговори, в които случайно споменаваше неща за начина, по който функционира, разбрах, че работи много нестандартно по начина, по който не използва химическо оборудване, а вани и леснодостъпно оборудване, което не изглежда подозрително. Размерът на партидата им от 4 mmc е 3,75 kg на КРИСТАЛИЗИРАНА партида и те ги правят всеки ден по цял ден, вероятно до и над 30-40 kg седмично и това са тези, които съм изработил от разговора. За мен това е умопомрачително.

Въпросът ми е как, по дяволите, ще се справят с всичко това, той има две момчета, на които плаща на килограм, просто физически не разбирам как могат да правят толкова много? Пропускам ли нещо, играя си със 100-грамови партиди, просто се упражнявам, но дори и така е трудно. Някакви идеи за това как или как би изглеждала подобна инсталация, какво би се използвало и т.н. Просто ме озадачава. Всякакви тайни на занаята за изпълнение на такава задача ще бъдат приети с благодарност. Аз съм с пълни уши и наистина искам да науча тънкостите.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Нямам никакъв опит с 4ММК, а само с амфетамини, но предполагам, че принципът продължава да важи със същата сила.

По принцип всичко може да се използва за синтези, най-изобретателните хора са поляците.

Само вижте "лабораториите", които се хващат в Полша, 100''д кг се произвеждат в гадни варели, ръждясало промишлено оборудване и т.н., не им пука за качеството или загубата на добив.

Това е просто гадно масово производство.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Синтезът на мефедрон е лесно мащабируем, така че няма проблеми при синтеза на 1 kg или 100 kg. Просто зареждате бромокетон с метиламин в разтворител в голям съд, включвате нагряването с разбъркване.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Не се нуждаете от топлина, ако работите с NMP dsmo, само разбърквате 20 мин. и получавате свободна база
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Защо NMP, не разбирам каква е разликата от 20 минути или два часа в DCM, по-евтино и по-лесно за почистване. DMSO не е добър вариант, той е много реактивен и ще даде примеси, а след това трябва да измиете продукта.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Нагряване=пиперазин.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, Хексен Платих ви 3 хил. евро и изобщо не ми помогнахте
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Решавайте споровете си в лични съобщения или използвайте услугата за ескроу, за да привлечете администрацията
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Мисля, че току-що ме изтръгнахте, което беше несправедливо
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Добре, мисля, че говорех само с hexen, съжалявам за това
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Червена свободна база сра
Жълт чист
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 снимка малко бром при бромирането на кетона, сериозен примес на mpf, който ще ви създаде главоболие при получаването на сол и различни цветове на продукта =)
2 снимка не съхранявайте свободната основа на аминокетона, тя се разваля. Цветът все още е странен, вероятно има водни частици в кетона.
 
Top