[Обновена] Система за препращане!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

🗣️Здравейте!


Приятелите ви все още не са тук? Време е да поправите това! Поканете приятелите си тук, поканете познатите ви продавачи във форума!
Да създадем най-уютната общност!
🚀🚀🚀

Обновихме нашата система за препоръчване. Можете да получавате от 50 до 100% от печалбата на Форума от успешно изпълнени поръчки.

🤖Как работи тя?

  • Ако поканите във Форума потребител, който прави покупки. Вие ще получите 2,5% (50% от нашата печалба) от всяка негова поръчка.
  • Ако поканите във Форума потребител, който е станал продавач и извършва продажби. Вие ще получавате 2,5% (50% от нашата печалба) от всяка негова поръчка.
  • Ако поканите едновременно продавач и купувач, ще получите всички 5% от поръчката.

На страницата Покани хора ще видите всички поканени потребители, както и ще наблюдавате рентабилността на всеки поканен потребител.
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Невероятни :) Да тръгнем!
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Много хубава възможност за нас . благодарим ви.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Сега, когато споделите своята препращаща връзка в BB, автоматично ще бъдете кредитирани. Изтеглянето е достъпно от 100$! Опитайте!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,

I experince issues wirh promoting other forums but let's discuss this in October when your admin finds time.

Няма да обсъждам всичко в детайли тук, но в бъдеще очаквам рекламите да бъдат платени отново предварително.. Ако БТК трябва да са ударили ниско можете aslo плащат чрез кредитна карта и някои повече.

Поемам пълния риск, като предлагам решение за плащане на клик и ще ви предложа възстановяване на сумата, ако nbody трябва да кликне върху рекламите. Това е уникално, няма да намерите по-добра оферта никъде.

Не искам рекламата ви да се показва през цялото време, ще правим почивки от време на време. Все пак нямам нищо против да чуя идеите ви относно дългосрочните командировки (максимум 6 месеца подред, платени предварително.

Сегашното забавяне всъщност не е проблем, но също така трябва да планирам бюджет.

Ще ви изпратя имейл с подробности и очаквам да ви чуя.

HAPPY DAYS :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Още нещо: Вашият ръководител ми предложи да участвам във форума и например да споделям и актуализирам списъци на надеждни доставчици тук. Бих направил това безплатно, но само при условие, че изтриете от списъците всички известни измамници.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Изпратих ви лично съобщение
 
Top