Вайпинг, пушене или ядене на ДМТ

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vape It


Изпаряването на ДМТ е най-простият метод за използването му. Съществуват два основни начина за това:


Направете заредена с ДМТ електронна течност - разтворете праха в основа за електронна течност (лесно достъпна онлайн) и след това напълнете писалка за изпаряване с електронна течност, заредена с ДМТ. Можете да направите сока толкова силен, колкото искате, но най-често срещаното съотношение е 1:1. Това означава, че трябва да добавите около 1 грам ДМТ на прах на всеки 1 мл течност за електронна употреба.

ВИЖТЕ ВИДЕО



Изпарявайте суровия ДМТ на прах в мрежа или мод перо за изпаряване -
Тези устройства съдържат мрежа от неръждаема стомана, която задържа праха над нагревателния елемент. Това е най-добрият метод за еднократни пробиви. Недостатъкът е, че тези устройства са по-скъпи и се нуждаят от известни доработки, за да работят правилно.

2. Пушете


ДМТ може да се пуши в тръба или бонг. Независимо от начина на пушене, той ще бъде много суров. Някои хора обичат да използват за пушене на ДМТ тръби в стил "крек", защото могат да контролират температурата му по-добре, отколкото да поставят директно пламъка върху него.


Никога не използвайте ДМТ на прах, без да сте го претеглили преди това. Това вещество е изключително силно.

3. Яжте го


Ако ядете директно ДМТ на прах, нищо няма да се случи. За да подейства, първо трябва да го смесите с инхибитор на моноаминооксидазата.


Това е доста сложна работа и не е нещо, което всеки трябва да опитва без адекватни познания и надзор от опитни потребители. Има две категории инхибитори на МАО, които трябва да се вземат предвид - билкови инхибитори на МАО и фармацевтични инхибитори на МАО.


Препаратът, който повечето хора използват за тази цел, се нарича фармахуаска. Концепцията симулира аяхуаска с помощта на синтетични съставки. Това означава смесване на ДМТ с предписан с рецепта МАО-инхибитор като изокарбоксазид (Марплан). Тази комбинация може да бъде опасна - Марплан е мощно лекарство с дълъг списък от потенциални странични ефекти.


Билковите варианти включват сирийска ружа и лоза на аяуаска. Те могат да се приготвят на много силен чай и да се смесят с ДМТ. Преживяването при използването на този метод ще варира значително - от изобщо непсихоактивно до силно психоактивно.

(TRIPSITTER)

(ИЗПОЛЗВАЙТЕ ИНФОРМАЦИЯТА НА СВОЙ РИСК)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Здравейте. Смятате ли, че течността ДМТ може да бъде свързана с чист хармин CAS 442-51-3. Ако това е възможно, тогава ще имаме CHANGA LIQUID. Не съм го опитвал, но мисля за това. Нека се насити 1 грам ДМТ с 1 мл течност и не знам колко хармин. Моля, уведомете ме какво мислите.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Един от моите приятели обича ДМТ, чудя се защо.
 
Top